Dzień dobry ICE Kraków – drugie, rodzinne urodziny Centrum Kongresowego ICE Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków w październiku będzie obchodzić swoje drugie urodziny. Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator obiektu, zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania 16 października.  Mnóstwo atrakcji w programie obiecuje ciekawy dzień, a filmowy hit – „Zwierzogród” będzie jego idealnym zakończeniem. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

UWAGA: BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA POKAZ FILMU ZWIERZOGRÓD BĘDĄ DOSTĘPNE NA EVENEA.PL W PONIEDZIAŁEK 10 PAŹDZIERNIKA.

„Ostatnie dwa lata w ICE Kraków to okres intensywnej pracy, ale przede wszystkim ogromnego rozwoju” mówi Izabela Helbin, Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. „Zrealizowaliśmy ponad 350 projektów. Centrum Kongresowe ICE Kraków zdobyło nagrody, miedzy innymi dla najlepszego Centrum Kongresowego w Nowej Europe, a dzięki obiektowi Kraków odwiedziło kilkaset tysięcy osób z całego świata. Jednak urodziny chcemy świętować wspólnie z mieszkańcami Krakowa, których serdecznie zapraszam do ICE Kraków 16 października. Ugotujmy coś razem i obejrzyjmy wspólnie »Zwierzogród«” konkluduje Helbin.

Warsztaty kulinarne i designerskie, pokazy edukacyjne, zwiedzanie ICE Kraków, atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych – program wydarzenia Dzień dobry ICE Kraków prezentuje się jak letnik piknik rodzinny, który jednak odbędzie się w październiku. Pogoda nie jest na szczęście problemem, bo wszystkie aktywności odbędą się wewnątrz budynku.

Od 12.00 do 14.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków mieszkańcy i turyści będą mogli skorzystać z warsztatów kulinarnych i designerskich, które zostaną przygotowane wspólnie z partnerami wydarzenia: LikeKonik, Kinnarps, Masters Catering, PZU, Łysą Górą, AED – urządzenie ratujące życie i Bookiestrą. Najmłodsi zapewne z chęcią posłuchają legend krakowskich, czytanych przez pracowników Krakowskiego Biura Festiwalowego. Starsi i głodni mocniejszych wrażeń mogą obejrzeć pokazy prywatnych służb medycznych, bezpiecznej jazdy, czy urządzeń ratujących życie AED.

Jednocześnie pracownicy InfoKraków – Sieci Informacji Miejskiej w Krakowie, zarządzanej przez KBF, której punkt znajduje się w ICE Kraków, będą oprowadzać chętnych po obiekcie. Każdy będzie mógł skorzystać z fotobudki, wymalować sobie krakowski wzór na twarzy, czy wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów.

Z ogromnym zainteresowaniem na pewno spotka się kolejna edycja kina ICE Bejbi. Tym razem organizatorzy zapraszają na pokaz filmu animowanego „Zwierzogród”, który zostanie wyświetlony o 14.00. 1000 miejsc czeka na miłośników dobrej rodzinnej zabawy.

Dzień dobry ICE Kraków – rodzinne drugie urodziny Centrum Kongresowego ICE Kraków

16 października 2016 r. start 12.00

WYBIERZ KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ – najbliższy przystanek znajduje się 50 metrów od wejścia do ICE Kraków. Rozkład jazdy przystanku Centrum Kongresowe ICE Kraków znajdziesz TUTAJ

*w związku z planowanymi utrudnieniami w ruchu drogowym, które będą związane z 3. PZU Cracovia Półmaratonem Królewskim, prosimy o zapoznanie się informacjami na stronie: www.zis.krakow.pl/3-pzu-cracovia-polmaraton-krolewski

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności