Kino Na Obcasach w Multikinie

Drogie Panie, mamy zaszczyt zaprosić Was na październikową odsłonę Kina na Obcasach!  Kolejna edycja obfitować będzie w atrakcje zwieńczone polską komedią pt. ,,Szkoła uwodzenia Czesława M ”.

Drogie Panie, mamy dla was całe mnóstwo nagród, których sponsorem jest Centrum Witek!

Kompleks Centrum Witek to rodzinne przedsiębiorstwo z polskim kapitałem funkcjonujące na rynku małopolskim od 25 lat. Głównymi filarami jego działalności jest sprzedaż mebli, szkła i porcelany, artykułów wyposażenia wnętrz oraz łazienek.  W skład kompleksu wchodzi również Hotel Witek oraz Restauracja Werona.

W 2016 roku obiekt zlokalizowany w podkrakowskiej Modlniczce przechodzi gruntowną modernizację w tym zmianę nazwy i wizerunku – korespondujące z najnowszymi trendami i upodobaniami klientów. Od teraz Witek Home z powierzchnią 25 000 m2 – otwiera dla Państwa swoje podwoje z produktami najwyższej jakości. Witek Home odmieni każde wnętrze, doradzi i zainspiruje !!!

Każda uczestniczka eventu otrzyma upominek od Centrum Witek, Teekanne, Gellwe i Fitelli!

Dzięki szerokiemu portfolio marki Gellwe dla całej rodziny – każdy znajdzie coś dla siebie: od pysznych deserów: galaretek, budyniów i kisieli,  przez wyśmienite ciasta, aż po aromatyczną czekoladę i pyszne cappuccino z mleczną, puszystą pianką.

Fitella natomiast to linia nowoczesnych produktów skierowanych do młodych i aktywnych kobiet, ceniących sobie zdrowy styl życia i odżywiania. Produkty Fitella są nie tylko zdrowe i smaczne, ale także dostępne w wygodnych i poręcznych opakowaniach.
Ponadto nagrody sponsorują: Squash 4You, FM World, KFC, Radio Plus, Prószyński i Ska.
Jak zawsze nasze Panie mogą liczyć na słodki poczęstunek od Kinder Bueno oraz pyszną pizzę z restauracji Pizza Hut.

Start o godzinie 19.00, początek seansu ok. godz. 19:45. 25 października
Cena biletu: 24,50 zł lub 21,50 zł (bilet dla grupy min. 15 Pań lub za okazaniem karty nauczyciela)

Więcej informacji na stronie MULTIKINA

 

Serdecznie zapraszamy!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności