Zbadaj się podczas zakupów – akcja „Dbaj o zdrowie” po raz kolejny w Centrum Handlowym Czyżyny

Zbadaj się podczas zakupów – akcja „Dbaj o zdrowie” po raz kolejny w Centrum Handlowym Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny we współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie zaprasza na kolejną edycję akcji „Dbaj o zdrowie”.  

 W sobotę 17 września br. w godzinach od 10:00 do 17:00 Klienci centrum handlowego będą mogli wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Będą one obejmowały pomiar poziomu cukru i cholesterolu we krwi, pomiar ciśnienia oraz konsultacje wyników badań z lekarzem ze Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego. Personel szpitala będzie także udzielał porad dotyczących postępowania dietetycznego w przypadku cukrzycy.

Celem akcji jest przypomnienie o konieczności wykonywania podstawowych badań profilaktycznych, które według zaleceń lekarzy powinny być wykonywane minimum raz w roku. Regularna kontrola stanu zdrowia stanowi bowiem istotny element wczesnej diagnostyki.

 – To już kolejna edycja akcji „Dbaj o zdrowie”, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka i regularne wykonywanie badań, dlatego cyklicznie powtarzamy tego typu akcje w Centrum Handlowym Czyżyny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w tym dniu i wykonania badań, w trosce o swoje zdrowie – mówi Edyta Murzyn z Centrum Handlowego Czyżyny.

 Akcja będzie zlokalizowana w pasażu Centrum Handlowego Czyżyny mieszczącego się przy ul. Medweckiego 2.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności