Zapraszamy do udziału w projekcie „Potrzebny Aktywny Senior”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Potrzebny Aktywny Senior”

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej realizuje projekt pn. „Potrzebny Aktywny Senior”, który skierowany jest do osób powyżej 55 roku życia. Projekt ma formę warsztatów mających na celu zapoznanie i poszerzenie wiedzy z zakresu obsługi komputera, a także zwiększenie aktywności angażowania się w sprawy lokalne oraz ogólną działalność społeczną przez osoby starsze.

 W trakcie spotkań pokazywane są sposoby szukania w Internecie informacji przydatnych dla seniorów.

Projekt jest w trakcie realizacji. Do tej pory odbyło się kilka spotkań, na które przybyła liczna grupa seniorów z Krakowa,  pragnących poprawić swoje umiejętności związane z obsługą komputera. Jedna z uczestniczek, Pani Krystyna z Centrum Aktywności Seniorów Azory „Nie Dzieli Nas Wiek”,  przyznała, że jest bardzo zadowolona z warsztatów, a atmosfera panująca na spotkaniach sprzyja zdobywaniu wiedzy. Zwróciła również uwagę na to, że prowadzący są bardzo cierpliwi, a zajęcia są prowadzone bez pośpiechu.

 Warsztaty realizowane przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej pomagają poprawić aktywność społeczną wśród osób starszych oraz zdobyć umiejętności niezbędne w dzisiejszym  świecie.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

85339e_cd838ca6c3a84e77a015086e0f6c1fc8mv285339e_4f6886f6bb0b437a93b27c5ec1adcac6mv2

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności