Wielkie odliczanie do gali Spartan Fight 5, która odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Wielkie odliczanie do gali Spartan Fight 5, która odbędzie się  w TAURON Arenie Kraków

Pozostało już tylko 11 dni do wydarzenia, na które z niecierpliwością czekamy!

8 października 2016 r o godzinie 18:30 zapraszamy na Galę MMA Spartan Fight 5

To będzie naprawdę wielkie wydarzenie… Za 11 dni do Krakowskiej TAURON Areny zjadą się zawodnicy z całej Polski oraz kilku zagranicznych zawodników, między innymi z Ukrainy czy też Włoch. Napewno będziemy świadkami ciekawych, wyrównanych być może i nawet kontrowersyjnych pojedynków.

Organizatorzy zadbali o mocny FIGHT CARD i przygotowali 6 pojedynków w karcie głównej wartych uwagi. Zawodnicy z pewnością zadbają o to, abyśmy się nie nudzili w szczególności podczas walk wieczoru, w których wystąpią między innymi debiutant wagi 84kg- Maciej ”Sowa” Browarski (13-8-1) który zmierzy się z Claudio Conti (6-2-2), w pojedynku K-1 w kategorii wagowej do 63kg reprezentant Paco Team Katowice- Michał ”Matrix” Królik, który skrzyżuje rękawice z zawodnikiem reprezentującym Legion Bydgoszcz- Oskarem Siegertem, natomiast w wadze do 93kg w walce wieczoru będziemy mogli zobaczyćMacieja Surmę- mistrza Europy w bjj z rekordem (1-1) który zawalczy z Jackiem Adamczykiem (2-1) który reprezentuje klub Mighty Bulls Gdynia.

Oprócz pojedynków mma i K-1, będziemy mogli zobaczyć występ Krist’a Van D– DJ, producenta oraz remixera w jednej osobie, który będzie miał 15-lecie swojej działalności na rynku muzycznym w Poslce jak i zagranicznym.

Spartan Fight od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoki poziom sportowy swoich zawodników. Nie inaczej będzie tym razem!

Bilety na galę dostępne na www.kupbilet.pl w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

Więcej informacji o Spartan Fight: www.spartanfight.pl

facebook : https://www.facebook.com/spartanfightpl/

twitter : https://twitter.com/FightSpartan

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności