Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Organizatorem Targów Pracy i Przedsiębiorczości jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, a partnerem Agencja Rozwoju Miasta S.A.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansą bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Ponad 80 wystawców

W Targach Pracy i Przedsiębiorczości udział weźmie ponad 80 wystawców reprezentujących głównie lokalny rynek pracy. Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.

Osoby zainteresowane będą miały także szansę skorzystać z pomocy doradców zawodowych Grodzkiego Urzędu Pracy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, a także udzielą informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą i pomogą w napisaniu życiorysu oraz listu motywacyjnego.

Nowość – strefa przedsiębiorcy

Targi pracy w TAURON Arenie Kraków odbędą się już po raz czwarty. Nowością nadchodzącej edycji wydarzenia będzie utworzenie specjalnej strefy przedsiębiorcy, w ramach której przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, a także Urzędu Skarbowego będą udzielali porad wszystkim zainteresowanym pracodawcom i przedsiębiorcom. Obecni będą także przedstawiciele instytucji wspierających rozwój biznesu, informujący o aktualnie realizowanych projektach. Do strefy przedsiębiorcy organizatorzy zapraszają wszystkich planujących otworzyć własną działalność gospodarczą, a także osoby posiadające własne firmy, które potrzebują wsparcia finansowego lub merytorycznego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Lista wystawców, którzy wezmą udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości jest dostępna na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie www.gupkrakow.pl.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności