Święto Piwa Oktoberfest w Energylandii

Święto Piwa Oktoberfest w Energylandii

W weekend 17-18 września Największy Park Rozrywki w Polsce – Energylandia w Zatorze, który na powierzchni użytkowej aż 26 hektarów mieści blisko 60 atrakcji, w tym największe w Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coastery oraz inne potężne atrakcje już teraz zaprasza na wyjątkowe święto piwa – Oktoberfest.

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów złocistego i bursztynowego napoju, pysznego jedzenia oraz dobrej zabawy w klimacie polskiej muzyki tanecznej. To wyjątkowe święto, przeniesie Gości Enegylandii w polsko-monachijski klimat za sprawą dedykowanej dekoracji, odpowiednio dobranego menu, oferowanego piwa w wielu odmianach oraz zespołów Veegas i Cliver, które wystąpią na naszej scenie.

Przypominamy, że Park Rozrywki Energylandia przez cały wrzesień i październik czynny jest między czwartkiem, a niedzielą w godzinach od 10.00 do 18.00. Planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów.

Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na stronie internetowej:www.energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/.
Link do Wydarzenia na profilu facebook: www.fb.com/events/605068349670939/.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności