Policjant po służbie zatrzymał dwóch agresywnych napastników

Policjant po służbie zatrzymał dwóch agresywnych napastników

Policjant z V komisariatu Policji w Krakowie wracając po służbie zatrzymał dwóch agresywnych mężczyzn, którzy dotkliwie pobili mężczyznę. Sprawcy zostali zatrzymani.

Było już po godzinie 23.00 Policjant wracając po służbie do domu w rejonie przystanku tramwajowego zauważył trzech mężczyzn. Osoby głośno ze sobą rozmawiały, nagle dwóch z nich zaczęło być agresywnych. Mężczyźni głośno wyzywali pokrzywdzonego i doszło do szarpaniny, podczas której mężczyźni zaczęli bić trzeciego z nich. Policjant natychmiast ruszył na pomoc bitemu  mężczyźnie , dodatkowo  powiadomił o zdarzeniu dyżurnego policji. Udało mu się rozdzielić mężczyzn i doprowadzić do zapewnienia bezpieczeństwa mężczyźnie, który był bity przez napastników.  Po pojawieniu na miejscu patrolu policji dwaj mężczyźni atakujący zostali ostatecznie zatrzymani. To mieszkańcy Krakowa w wieku 21 i 27 lat. Pokrzywdzony 48-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia i jaki był powód agresji i ataku skierowanego na pokrzywdzonego w zajściu mężczyznę.

Info: KWP

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności