BURN Battle School Remixed – Busta Rhymes i DJ Grandmaster Flash wystąpią w Krakowie

BURN Battle School Remixed to święto kultury ulicznej, podczas którego fani będą mogli zobaczy na żywo światowej sławy tancerzy breakdance, występy lokalnych tancerzy oraz obejrzeć instalacje street-artowe tworzone na żywo. Gwiazdą wieczoru będzie wielokrotny zdobywca platynowych płyt, nominowany do nagród Grammy Busta Rhymes, znany na całym świecie m.in. ze swojej techniki szybkiego rapowania i wyjątkowych występów na żywo. Jego lista współpracy z gwiazdami jest długa: od Ozziego Osbourne’a i Janet Jackson do A Tribe Called Quest oraz J Dilla and Lil Wayna.

 Busta Rhymes świętuje 25-lecie kariery muzycznej i nie może się doczekać, aby podzielić się z fanami swoją energią. – Jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop – mówi Busta Rhymes.

 Podczas BURN Battle School Remixed swój wyjątkowy DJ-ski set będzie miał jeden z założycieli muzyki hip-hopowej, Grandmaster Flash, który wystąpi z polskim raperem O.S.T.R. Wydarzenie poprowadzi założyciel BURN Battle School MC Vladee oraz zaproszony MC Trix.

Organizatorem wydarzenia jest Monster Energy. Wejście do TAURON Areny Kraków w dniu imprezy od godz. 18.00.

 Więcej o wydarzeniu BURN Battle School Remixed: http://battleschool.burn.com.

Warunki uczestnictwa i rejestracji po darmowe bilety: https://battleschool.burn.com/us/en/terms

Facebook.com/BURNENERGYDRINK

Instagram.com/BURN_ENERGY

Twitter @BURN

#BURNBATTLESCHOOL

85339e_fce801f2bb9140dfa97f8fb011dacb97mv2

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności