Zapraszamy do Parku Zaczarowanej Dorożki na kolejną odsłonę „Krakowa w Zieleni”.

Zapraszamy do Parku Zaczarowanej Dorożki na kolejną odsłonę „Krakowa w Zieleni”.

Food trucki wypchane pysznościami, potańcówka jak zza dawnych lat i dużo aktywności na świeżym powietrzu. Miasto Kraków, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Radio Kraków już 20 sierpnia zapraszają do Parku Zaczarowanej Dorożki na kolejną odsłonę „Krakowa w Zieleni”.

Tym razem spotkamy się na Prądniku Czerwonym, w jednym z mniej znanych mieszkańcom miasta, krakowskich parków. Piknikowe spotkanie rozpoczniemy o godz. 16.00 bardzo aktywnie. Przygotowaliśmy masę atrakcji dla osób w każdym wieku, w tym m.in: kręgle fińskie i bierki gigant. Najbliższe zielone spotkanie będzie okazją do nauki gry w bule i kapsle. Na boisku do badmintona, swoich sił będą mogli spróbować wszyscy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

Podczas sobotniego spotkania nie zabraknie oczywiście znakomitego jedzenia. Piknikowe stoły będą uginać się pod pysznymi lodami i aromatyczną kawą. Rozsmakujemy się także w bardziej konkretnych potrawach, a Park Zaczarowanej Dorożki odwiedzą kolorowe food trucki.  

W czasie naszego najbliższego spotkania posłuchamy muzyki z dawnych lat, która rozniesie się po terenie całego parku. Od 16.00 do 20.00 zapraszamy na  „Muzykę w zieleni” z OFF Radiem Kraków –  na żywo zagra Disco Mule – DJ, kolekcjoner płyt, w OFF Radiu Kraków w każdy czwartek po 21.00 prowadzi audycję Wolno Marzyć. Tym razem usłyszymy największe hity czasów PRL-u, a chętnych, którzy będą chcieli zaprezentować swoje taneczne umiejętności, zaprosimy również na parkiet.

Przez kolejne tygodnie – aż do końca wakacji, co sobotę bawimy się w cieniu drzew w jednym z krakowskich parków. Każde ze spotkań wśród zieleni jest inne i na każdym z nich czekają nas inne atrakcje i zabawy. W czasie pikników towarzyszy nam Radio Kraków, na bieżąco relacjonujące wszystko, co dzieje się w krakowskich parkach. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności