Tour de Pologne w Krakowie:Spore utrudnienia w komunikacji miejskiej

Tour de Pologne w Krakowie:Spore utrudnienia w komunikacji miejskiej

Od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 wyłączony będzie ruch tramwajowy na ulicach: Dominikańskiej, Franciszkańskiej, Straszewskiego, Podwale, Zwierzynieckiej, Kościuszki, Piłsudskiego i al. 3 Maja. Od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 wyłączony będzie ruch tramwajowy na ulicach: Kalwaryjskiej, Wadowickiej, a od około godziny 13:00 na ul. Nowosądeckiej i Witosa, a także ruch autobusowy w kierunku północnym na ulicach: Wielickiej, Kamieńskiego, Konopnickiej, most Dębnicki oraz na alejach: Krasińskiego i Mickiewicza (do ulicy Czarnowiejskiej).

Linie Komunikacji Miejskiej w Krakowie będą kierowane na poniższe trasy objazdowe:

Linie tramwajowe:

 • 1 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Wzgórza Krzesławickie – Starowiślna bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Stradomska, św. Gertrudy – Poczta Główna – Starowiślna i dalej po swojej stałej trasie do Wzgórz Krzesławickich.

 • 2 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cmentarz Rakowicki – Teatr Bagatela jak obecnie, następnie ulicami: Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka do Bronowic.

 • 6 – od około godziny 10:00 do około godziny 13:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Kurdwanów – Stradom bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Starowiślna – Poczta Główna – św. Gertrudy i dalej po swojej stałej trasie do Kurdwanowa. Od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka, Limanowskiego, Krakowska, Dietla, Starowiślna – Poczta Główna – św. Gertrudy, Stradomska, Krakowska do Prokocimia.

 • 8 – od około godziny 10:00 do około godziny 13:45 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki – Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych. Od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki – Łagiewniki bez zmian, następnie ulicami: Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych.

 • 11 – od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R – Lipińskiego bez zmian, następnie ulicami: Kapelanka, Monte Cassino, most Grunwaldzki, Dietla, Starowiślna, Na Zjeździe i dalej po swojej stałej trasie do Małego Płaszowa.

 • 13 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów – Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy – Westerplatte – Basztowa – Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic.

 • 18 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R – Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy – Westerplatte – Basztowa i dalej po swojej stałej trasie do Krowodrzy Górki.

 • 19 – od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki – Łagiewniki bez zmian, następnie ulicami: Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i dalej po swojej stałej trasie do Dworca Towarowego.

 • 20 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Mały Płaszów – Dworzec Główny bez zmian, następnie ulicami: Basztowa, Długa, al. Słowackiego, Kamienna – Dworzec Towarowy.

 • 24 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych.

 • 50 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka i dalej po swojej stałej trasie do Krowodrzy Górki.

 • 70 – od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Łagiewniki – Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i dalej po swojej stałej trasie do Bardosa.

Linie tramwajowe będą zatrzymywać się na istniejących przystankach na swoich trasach objazdowych.

Zastępcze linie autobusowe „za tramwaj”:

 • 701 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po trasie: Cracovia Stadion – al. Krasińskiego, Kościuszki, Ks. Józefa, most Zwierzyniecki, Zielińskiego, Monte Cassino, Konopnickiej – Os. Podwawelskie (powrót: od ulicy Kościuszki przez Lelewela-Borelowskiego i Kałuży). Linia kursować będzie z częstotliwością około 10 minut.

 • 750 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po trasie: Łagiewniki – Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Nowosądecka, Wielicka – Bieżanowska (powrót: od ulicy Wielickiej przez Wolską, Na Kozłówce, Nowosądecką). Linia kursować będzie z częstotliwością około 5 minut.

Linie autobusowe:

 • 107 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie na skróconej trasie: Soboniowice – Malborska bez zmian, następnie ulicami: Kamieńskiego, Nowosądecka – Bieżanowska (z powrotem: Nowosądecka, Łużycka). Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

 • 124, 424 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: TAURON Arena Kraków Wieczysta (Ugorek) – Rondo Mogilskie bez zmian, następnie ulicami: al. Powstania Warszawskiego, Grzegórzecka, Dietla, Konopnickiej – Os. Podwawelskie. Na trasie objazdowej autobusy tych linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

 • 133 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Łagiewniki – Kosocicka bez zmian, następnie ulicami Mała Góra, Aleksandry i dalej po swojej stałej trasie do Bieżanowa Potrzask. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

 • 143, 243 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Dworzec Płaszów – Dworcowa, Powstańców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska i dalej po swoich trasach do Bieżanowa i Węgrzc Wielkich. W kierunku Powstańców Wielkopolskich linie będą kursować bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tych linii zatrzymywać się będą przystankach: „Powstańców Wielkopolskich” (jak linia 174 w kierunku os. Kurdwanów), „Malborska”, „Bieżanowska”, „Wlotowa”, „Prokocim Szpital”, „Jerzmanowskiego”, „Ćwiklińskiej”, „Nowy Bieżanów.

 • 144 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Rżąka – Wielicka, Mała Góra, Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel św. Rafała Kalinowskiego, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po swojej trasie do Prądnika Białego. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Cmentarz”, „Młodzieży”, „Prokocim Rynek”, „Prosta”, „Bieżanowska”, „Kabel”, „Dworcowa”, „Powstańców Wielkopolskich”, „Kuklińskiego”, „Rondo Grzegórzeckie” (na torowisku), „Rondo Mogilskie”, „Uniwersytet Ekonomiczny”, „Politechnika” (na torowisku), „Nowy Kleparz”, „Plac Inwalidów”.

 • 152 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cmentarz Olszanica – Królowej Jadwigi bez zmian, następnie ulicami: Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, Pawia, Warszawska, Plac Matejki, Basztowa i dalej po swojej stałej trasie do Alei Przyjaźni. W kierunku Cmentarza Olszanica linia kursować będzie od ul. Lubicz przez ul. Pawią, al. Słowackiego, al. Mickiewicza i dalej bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Cichy Kącik”, „Miasteczko Studenckie AGH”, „Czarnowiejska”, „AGH”, „Plac Inwalidów”, „Nowy Kleparz”, „Politechnika”.

 • 163 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po skróconej trasie: Nowy Bieżanów Południe – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska i dalej po swojej trasie do Alei Przyjaźni (Kombinatu).

 • 164 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Piaski Nowe – Puszkarska bez zmian, następnie ulicami: Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. Słowackiego, Prądnicka i dalej po swojej trasie. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Łagiewniki”, „Szwedzka” (na torowisku), „Centrum Kongresowe ICE” (na torowisku), „Poczta Główna”, „Politechnika”.

 • 169 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Zajezdnia Wola Duchacka – Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. 29 Listopada i dalej po swojej stałej trasie do Górki Narodowej Wschód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Puszkarska”, „Łagiewniki”, „Szwedzka” (na torowisku), „Centrum Kongresowe ICE” (na torowisku), „Poczta Główna”, „Politechnika”.

 • 173 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów Południe – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel Rafała Kalinowskiego, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po stałej trasie do Azorów. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie do przystanku „Prokocim Szpital”, następnie ul. Wielicką, Kosocicką, Mała Góra, Aleksandry. Na trasie objazdowej w kierunku Azorów autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Cmentarz Prokocim”, „Młodzieży”, „Prokocim Rynek”, „Prosta”, „Bieżanowska”, „Kabel”, „Dworcowa”, „Powstańców Wielkopolskich”, „Kuklińskiego”, „Rondo Grzegórzeckie” (na torowisku), „Rondo Mogilskie”, „Uniwersytet Ekonomiczny”, „Politechnika” (na torowisku), „Nowy Kleparz”, „Plac Inwalidów”. Na trasie objazdowej w kierunku Nowego Bieżanowa Południa autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

 • 174 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów – Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, al. Powstańców Śląskich i dalej po stałej trasie do Kombinatu. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach.

 • 179 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów – Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Plac Matejki, Kurniki – Dworzec Główny Zachód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Puszkarska”, „Łagiewniki”, „Szwedzka” (na torowisku), „Centrum Kongresowe ICE” (na torowisku), „Poczta Główna”.

 • 183 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po skróconej trasie: Złocień – Ćwiklińskiej bez zmian, następnie ulicą Aleksandry do Nowego Bieżanowa Południe.

 • 184 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów – Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino i dalej po swojej trasie Prądnika Czerwonego. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Zajezdnia Wola Duchacka”, „Puszkarska”, „Łagiewniki”, „Szwedzka” (na torowisku), „Centrum Kongresowe ICE” (na torowisku).

 • 194 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R – Monte Cassino bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po swojej trasie do Krowodrzy Górki. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Poczta Główna”, „Politechnika” (na torowisku), „Nowy Kleparz”, „Plac Inwalidów”.

 • 204, 244 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – ul. Krakowska (w Wieliczce) bez zmian, następnie linia 204 jedzie po trasie linii 244 ulicami: Kościuszki, Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka i dalej po swoich trasach do Borku Fałęckiego i Czerwonych Maków. W kierunku Wieliczki linie kursować będą bez zmian. Na trasie objazdowej linia 204 będzie zatrzymywać się na przystankach linii 244, a na pozostałych przystankach linie nie będą się zatrzymywać.

 • 224 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – ul. Kościuszki (w Wieliczce) bez zmian, następnie ul. Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka i dalej po swojej trasie do Centrum JP II. W kierunku Wieliczki linia kursować będzie bez zmian. Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na przystankach linii 244, a na pozostałych przystankach linia nie będzie się zatrzymywać.

 • 292 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Kraków Airport – ul. Królowej Jadwigi bez zmian, następnie ulicami: Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego i dalej po swojej trasie. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Cichy Kącik”, „Miasteczko Studenckie AGH”, „Czarnowiejska”.

 • 301 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Niepołomice Dworzec – przystanek „Wieliczka Cmentarz” bez zmian, następnie: ul. Czarnochowska, Wygoda, (w Krakowie) ul. Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki, Bieżanowska, Wielicka, Dworcowa – Dworzec Płaszów. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie na trasie: Dworzec Płaszów – Dworcowa, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Wielicka i dalej po swojej trasie do Niepołomic Dworzec. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Bieżanów Potrzask”, „Bieżanów Pomnik”, „Prokocim Rynek”, „Bieżanowska”. W kierunku powrotnym: „Powstańców Wielkopolskich (jak dla linii 174 do Os. Kurdwanów), „Malborska”.

 • 304 – od około godziny 10:00 do około godziny 13:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – al. Krasińskiego bez zmian, następnie al. Mickiewicza, al. Słowackiego, Warszawska, Kurniki (z powrotem: Pawia, al. Słowackiego) – Dworzec Główny Zachód. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Plac Inwalidów”, „Nowy Kleparz”, „Politechnika”. Od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 linia będzie kursowała po trasie: Wieliczka Kampus – ul. Krakowska (w Wieliczce) bez zmian, następnie po trasie linii 244 ulicami: Kościuszki, Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka, Witosa, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa – Plac Matejki – Kurniki – Dworzec Główny Zachód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie na trasie: Dworzec Główny Zachód – Kurniki, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza i dalej po swojej trasie do Wieliczki. Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Nowosądecka”, „Łagiewniki”, „Szwedzka” (na torowisku), „Centrum Kongresowe ICE” (na torowisku), „Poczta Główna”.

 • 502 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cracovia Stadion – Kałuży, al. Focha, Królowej Jadwigi, Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, Słowackiego, Warszawska, pl. Matejki i dalej po swojej stałej trasie do Placu Centralnego im. R. Reagana. Z powrotem do ul. Lubicz bez zmian, następnie ul. Pawią, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza, Kałuży – Cracovia Stadion. Na trasie objazdowej linia zatrzymuje się na istniejących przystankach.

 • 503 – od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów Południe – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel Rafała Kalinowskiego, Pawia i dalej po stałej stałej trasie do Górki Narodowej. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie bez zmian. Na trasie objazdowej w kierunku Górki Narodowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: „Cmentarz Prokocim”, „Młodzieży”, „Prokocim Rynek”, „Prosta”, „Bieżanowska”, „Kabel”, „Dworcowa”, „Powstańców Wielkopolskich”, „Kuklińskiego”, „Rondo Grzegórzeckie” (na torowisku), „Rondo Mogilskie”, „Uniwersytet Ekonomiczny”, „Politechnika” (na torowisku).

 • 504 – od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cracovia Stadion – Kałuży, al. Focha, al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, most Zwierzyniecki, Zielińskiego, Kapelanka, Brożka, Tischnera, Fredry, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Totus Tuus – Centrum JP II (powrót: od ulicy Kościuszki przez Lelewela-Borelowskiego i Kałuży). Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach.

Zasady zachowania biletów okresowych:

 • Bilety okresowe wykupione na linię numer 1 zachowują ważność w autobusach 701 na całej trasie przejazdu oraz we wszystkich pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Most Grunwaldzki – Starowiślna/Poczta Główna.

 • Bilety okresowe wykupione na linię numer 2 zachowują ważność w autobusach 701 na całej trasie przejazdu oraz we wszystkich pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Most Grunwaldzki – Starowiślna/Wawel – Dworzec Główny.

 • Bilety okresowe wykupione na linię numer 6 zachowują ważność w autobusach 701 i 750 na całej trasie przejazdu oraz we wszystkich pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki – Kapelanka – Most Grunwaldzki – Poczta Główna.

 • Bilety okresowe wykupione na linię numer 24 zachowują ważność w autobusach 750 na całej trasie przejazdu oraz we wszystkich pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki – Kapelanka – Most Grunwaldzki – Poczta Główna – Dworzec Główny Zachód.

 • Bilety okresowe wykupione na linię numer 50 zachowują ważność w autobusach 750 na całej trasie przejazdu oraz we wszystkich pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki – Kapelanka – Most Grunwaldzki – Poczta Główna – Politechnika – Nowy Kleparz – Bratysławska, a także w tramwajach linii numer 18 na odcinku Centrum Kogresowe – Krowodrza Górka.

 • Bilety okresowe wykupione na linie autobusowe zachowują ważność na trasach stałych i objazdowych danych linii.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności