Śmietanka polskiej muzyki dance ponownie w ENERGYLANDII

W ostatnią sobotę lipca (30.07.2016) strefę festiwalową Parku Rozrywki Enegylandia w Zatorze rozświetlą największe gwiazdy polskiej muzyki dance! Po raz kolejny zagrają Afterparty, Boys, Camasutra, Cliver, Czadoman, D-Bomb, Mig, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Veegas, Pudzian Band. Skład ten uzupełnią jednak Classic, Milano oraz Long & Junior!

reklama

Trwa przedsprzedaż biletów na DISCO POLO FESTIVAL! Te z pierwszej promocyjnej puli biletów rozeszły się jak świeże bułeczki. Warto się zatem pośpieszyć z ich zakupem. Ceny biletów w kolejnych pulach wynoszą: 69 zł, 89 zł, 109 zł, 129 zł, a dniu imprezy koszt biletu to już 149 zł. Nabyć je można poprzez bileterię www.bilety.energylandia.pl/DISCOPOLO

reklama

Kupując bilet na DISCO POLO FESTIVAL dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!  Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych. Bilety nabyć można elektronicznie za pomocą strony: www.festival.energylandia.pl oraz w kasach Parku.

            To nie koniec gorących rytmów w Park Rozrywki w Zatorze! 18 sierpnia w Energylandii zobaczyć będzie można największe gwiazdy z lat 80’tych, tydzień później strefę festiwalową rozświetlą międzynarodowe gwiazdy, które podbiły światowe listy przebojów! Wystąpią u nas podczas Millenium Festival! Podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem sezon koncertowy zakończy Kings Of Hardstyle Festival. Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie www.festival.energylandia.pl.

PRZYPADTNE LINKI:

Strona festiwalu:  www.festival.energylandia.pl/discopolo2016/

Wydarzenie na facebook: www.fb.com/events/422484851295496/

Bileteria: www.bilety.energylandia.pl/discopolo

LISTA HITÓW DISCO POLO:  https://youtu.be/sRfpi-fIAHY

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności