Warsztaty kulinarne? A może kulinarne przyjęcie urodzinowe dla dzieci? Tak smacznie i wesoło tylko w Parku Miniatur w Inwałdzie!

Od tego sezonu Park Miniatur poszerzył swoją ofertę o propozycję warsztatów kulinarnych. To projekt skierowany do grup dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy pod czujnym okiem pasjonatów gotowania. Podczas zajęć dzieci samodzielnie przygotowują potrawy, zdobywają wiedzę o przyprawach, produktach, smakach, zapachach, uczą się jak zachowywać się w kuchni i na co zwracać uwagę.

Przygotowanie potraw wzbogacane jest zagadkami kulinarnymi, odgadywaniem nazw sprzętów kuchennych, owoców i warzyw.

A jeśli nie macie pomysłu na przyjęcie urodzinowe dla swoich dzieci – zorganizujcie im urodzinowe przyjęcie kulinarne. Nauczą się przygotowywać proste, smaczne potrawy i poszerzą swoją wiedzę kulinarną.

Zajęcia trwają 2 godziny. Dzieci na czas zajęć otrzymują fartuszki, składniki oraz wszystkie akcesoria niezbędne do gotowania. Zajęcia kończą się degustacją przygotowanych przez siebie potraw. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia warsztatów kulinarnych.

Po zajęciach kulinarnych Mali Kucharze mogą poszaleć na atrakcjach lunaparkowych.

Szczegóły:

http://www.inwaldpark.pl/parkminiatur/urodziny-w-parku-miniatur/kulinarne-urodziny/, tel. 664 034 686 , marketing@parkminiatur.com .

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności