Układanie nawierzchni na ul. Fieldorfa – Nila

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w poniedziałek (20.06) o godz. 19 rozpocznie się wymiana nawierzchni jezdni w ulicy Fieldorfa – Nila. Prace będą się odbywać na odcinku od torów tramwajowych do Prądnickiej.

Utrudnienia w ruchu, polegające na zwężeniach jezdni trwać będą do godz. 5 rano następnego dnia. Podobne roboty wykonywane będą jeszcze w nocy z wtorku na środę i z środy na czwartek. Nowa nawierzchnia ma być gotowa w czwartek (23.06) o godz. 5 rano.

Tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych:

linie 137, 207, 217, 227, 237, 247, 267, 287, 297, 637 – na odcinku od pętli Krowodrza Górka do skrzyżowania Fieldorfa-Nila/Prądnicka autobusy będą jechać w obu kierunkach po trasie objazdowej: Krowodrza Górka – Krowoderskich Zuchów – Wybickiego – Bratysławska – Prądnicka i od skrzyżowania Fieldorfa-Nila/Prądnicka (od przystanku Zdrowa) wracają na swoje trasy.

Na trasie objazdowej autobusy będą się zatrzymywać na następujących przystankach:

Lekarska (w obu kierunkach),

Bratysławska (na ulicy Wybickiego – w kierunku Krowodrzy Górki),

Krowodrza Urzędy Skarbowe (na ulicy Krowoderskich Zuchów – tylko w kierunku ul. Bratysławskiej)

Linia 138 W czasie remontu na ulicy Fieldorfa-Nila, autobusy linii 138 będą kursować (w obu kierunkach) po trasie objazdowej: Krowoderskich Zuchów – Wybickiego – Bratysławska – Prądnicka i od skrzyżowania Fieldorfa-Nila / Prądnicka (od przystanku Zdrowa) będą wracać na swoją stałą trasę.

Uwagi do funkcjonowania przystanków dla linii 138.

Przystanek Krowodrza Górka w kierunku Kombinatu (zlokalizowany na ul. Fieldorfa-Nila) będzie NIECZYNNY. Autobusy jadące w kierunku Kombinatu NIE będą przejeżdżać przez pętlę Krowodrza Górka. Przesiadka do tramwajów będzie możliwa na przystanku Krowodrza Urzędy Skarbowe (z dojściem pieszo ok. 230 m z ul. Krowoderskich Zuchów).

Na trasie objazdowej autobusy linii 138 będą się zatrzymywać na następujących przystankach: Lekarska (w obu kierunkach),

Bratysławska (na ul. Wybickiego) oraz

Krowodrza Urzędy Skarbowe (na ul. Krowoderskich Zuchów – tylko w kierunku ul. Bratysławskiej).

Uwaga! Linię 138 obsługuje Firma Mobilis Sp. z o.o.

Dyspozytor Mobilis Sp. z o.o.  tel. 12 684 50 00


reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności