NAD ZALEWEM Kryspinów – nowe plaże i moc atrakcji

Nad Zalewem w Kryspinowie, to od lat ulubione miejsce wszystkich krakowian zmienia się specjalnie dla Was. Dużymi krokami zbliża się lato, jeszcze tylko kilka dni i rozpoczną się wakacje.

Życiem tętnią PLAŻE PÓŁNOCNE skupiające największe atrakcje. Dla znużonych plażowaniem i pływaniem czeka:

  • Hit sezonu 2016, jedna z najlepiej przygotowanych i ocenianych baz do gry w PAINTBALL

  • STRZELNICA ŁUCZNICZA gdzie aktywnie spędzisz  wolny czas wzbogacony dodatkowo o elementy edukacyjne, które pozwolą poznać historie średniowiecznego Łucznictwa na naszych terenach.

  • Najwyższej klasy sprzęt, turnieje i sprawdzian umiejętności.

  • Uwielbiany przez wszystkich kompleks KORTÓW TENISOWYCH – SPORT KLUB KRYSPINÓW na których po grze możesz wskoczyć do orzeźwiającej wody.  Już jesienią powstaną kolejne 2 kryte hale żebyście mogli przez cały rok cieszyć się swoja pasją.

  • Tuż przy CHATCE NA CYPLU do której trzeba wstąpić na grillowane pyszności z najlepszymi małosolnymi ogórkami  oderwiecie się od ziemi za sprawą SUPERFLY – adrenalina i podniebne wrażenia.

  • WAKEPARK  stworzony  przez pasjonatów dla pasjonatów ! Woda, słońce, prędkość, wysokość, wszystko to sprawia, że od samego początku sport ten sprawia niesamowitą przyjemność.

  • SZKOŁA ŻEGLARSTWA Navigare Yacht Club – obudzi w Was ducha przygody a bogata  oferta kursów żeglarskich pozwoli Wam wypłynąć na szerokie wody.

  • BAYERPARK  to wyzwanie nie tylko fizyczne ale również emocjonalne. Dzięki różnorodnym przeszkodom wodnym takim jak zjeżdżalnie, trampoliny, góry wspinaczkowe, huśtawki, możemy zdobywać coraz to wyższą sprawność nie tracąc uśmiechu z twarzy.

  • Maluchy te najmniejsze i troszkę większe doskonale bawić będą się na PRZYLĄDKU ZABAWY z parkiem linowym, dmuchawcami, trampolinami i basenem z kulkami.

  • Żeby poczuć piasek pod stopami i cieszyć się zwycięstwem wystarczy udać się na boiska do SIATKÓWKI PLAŻOWEJ w pełni wyposażone w potrzebny sprzęt. Wystarczy skontaktować się z Nami a boiska zarezerwujemy tylko dla Ciebie.


Jeżeli to wszystko to wciąż za mało zapraszamy do wybrania się na imprezę a nie zabraknie ich w sezonie letnim 2016. Na naszym  Cyplu który wcina się daleko w wodę powstały tarasy wysypane piaskiem które dają jeszcze większą możliwość organizacji ciekawych imprez, będzie gorąca Salsa, muzyczne wieczory, piknik rodzinny z Piwniczanką, Karaoke i wiele innych. Nie zabraknie również cyklicznych imprez na które wszyscy czekacie – Zlot Garbojama już w lipcu, zaraz potem Kantyna Złombol i sportowe zmagania na Maratonie Pływackim i zawodach triathlonowych IRON DRAGON.

Wszelkie informacje znajdziecie na  stronie www.kryspinow.com.pl 

Teren ośrodka to również doskonałe miejsce do przeprowadzenia imprezy  której uczestnicy nigdy nie zapomną. Teren daje nieograniczone możliwości a dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji możemy dostosować indywidualne scenariusze imprez pod wszystkie grupy. Obiekt Chata Kryspinów to idealne miejsce do przeprowadzenia imprezy firmowej, 18-tki, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, przyjęcia oraz pikniku z ogniskiem. Baw się z NAMI.

Do tego małego RAJU traficie wjeżdżając obok Karczmy Rohatyna po nowo położonej nawierzchni asfaltowej. Ceny biletów w porównaniu z poprzednimi latami nie uległy zmianie. Dzieci do lat 6 mają wejście bezpłatne. Bilet rodzinny kosztuje 20 zł, a ulgowy 6 zł (7-15lat). Po godzinie 17.00 wejście na teren Ośrodka dla wszystkich jest w cenie biletu ulgowego. Jedynej zmiana nastąpiła w cenie karnetów całosezonowych, teraz to 140 zł.

Pozostaje już tylko życzyć nam wszystkim pogody aby sezon letni udał się zarówno wypoczywającym, jak i organizatorom wypoczynku w Kryspinowie. Do zobaczenia na plaży.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności