Mecz Niemcy-Polska na wielkim ekranie tylko w Strefach kibica Coca-Cola w Multikinie!

Mecz Niemcy-Polska na wielkim ekranie tylko w Strefach kibica Coca-Cola w Multikinie!

W najbliższy czwartek, 16 czerwca, w Strefach kibica Coca-Cola w sieci Multikino będzie można oglądać na wielkim ekranie mecz między reprezentacją Polski i Niemiec.

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016™. Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, o godzinie 20.45 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Niemcy–Polska. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016™. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

Emocje w czwartkowy wieczór będą ogromne, a drugi mecz grupowy z udziałem polskiej reprezentacji, oglądany na żywo w Strefie kibica Coca-Cola w kinie da dodatkowy dreszczyk emocji wywołany możliwością wspólnego kibicowania w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie.

Ponadto już 21 czerwca br. Multikino zaprasza do Stref kibica Coca-Cola na mecz Ukraina-Polska. Miejscówkę w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach w kanałach social media sieci Multikino. Pierwszy konkurs rozpoczął się 8 czerwca.

Harmonogram meczów UEFA EURO 2016™ w Multikinie

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności