Bracia z Krzysztofem Cugowskim, Perfect, De Mono oraz Wilki, czyli Giganci Sceny RMF ponownie w Energylandii!

Bracia z Krzysztofem Cugowskim, Perfect, De Mono oraz Wilki, czyli Giganci Sceny RMF ponownie w Energylandii!

 Wielkie Nazwiska i Wielkie Przeboje! Tak w skrócie można zobrazować kolejny już muzyczny event w Parku Rozrywki Energylandia! Mowa o Festiwalu Giganci Sceny RMF, podczas którego będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć prawdziwych tytanów polskiego przemysłu fonograficznego, których przeboje po dziś dzień nuci cała Polska! 16 lipca na scenie wystąpią: WILKI, PERFECT, DE MONO oraz zespół BRACIA z gościnnym udziałem KRZYSZTOFA CUGOWSKIEGO.To wydarzenie muzyczne łączy pokolenia, dosłownie i w przenośni! Przeboje wymienionych zespołów do dziś usłyszeć można w wielu stacjach radiowych.

 Bilety dostępne są na dedykowanej stronie www.bilety.energylandia.pl/giganci, kasach biletowych Parku Rozrywki Energylandia, Klubów ENERGY 2000 w Katowicach oraz Przytkowicach oraz salonach muzycznych EMPIK.

Kupując bilet na FESTIVAL GIGANCI SCENY RMF dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!  Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych.

To nie koniec muzycznych wrażeń jakie czekają na gości w Energylandii! Oto  zestawienie planowany muzycznych festiwali w roku 2016:

30.07.2016 DISCO POLO FESTIVAL               

13.08.2016 80’S SUPERSTARS FESTIVAL       

20.08.2016 SUMMER FESTIVAL

27.08.2016 Kings Of Hardstyle Festival                          

szczegóły na www.festival.energylandia.pl

PRZYDATNE LINKI:

Strona festiwalu: http://festival.energylandia.pl/gigancisceny2016/

Wydarzenie na facebook: www.fb.com/events/981875768540246/

Bileteria: bilety.energylandia.pl/giganci

FILM INFORMACYJNY: https://youtu.be/evqBSJbWCFc

LISTA HITÓW: https://youtu.be/ZI67CaWRblM?list=PLm-FAUYpVBSrFfWsU5NUCPuLYByhEVelI

Tak było tok temu!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności