Znani z list przebojów artyści wystąpią w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Znani z list przebojów artyści wystąpią w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Początkiem wakacji, bo już 11 czerwca wystartuje II edycja festiwalu Top Stars. To event, który w minionym sezonie zainaugurował nowopowstałą strefę festiwalową Parku Rozrywki Energylandia w małopolskim Zatorze. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem na scenie nie zabraknie polskich artystów młodego pokolenia, którzy swoimi piosenkami zdążyli podbić listy przebojów!

Wśród gwiazd, dzięki którym rozbłyśnie gigantyczna, wypełniona bogatą scenografią scena Top Stars Festival, należy wymienić następujących wykonawców:

Ewa Farna – największą karierę zrobiła w Polsce, Słowacji oraz w Czechach, gdzie się urodziła. Śpiewa i komponuję w dwóch językach. Na polskich listach przebojów zabłysnęła hitem Cicho wydanym w 2009 roku. Wśród szerszej publiczności wybiła się także przebojami La la laj czy EWAkuacja. Wielokrotnie nagradzana wokalistka, najważniejszymi muzycznymi nagrodami w Polsce, gwiazda wielu muzycznych festiwali, supportowała kanadyjską gwiazdę Nelly Furtado, podczas jej koncertu w Szczecinie – Ewa Farna swój muzyczny talent zaprezentuje na Top Stars Festival 2016 w Energylandii!

Kamil Bednarek – ten artysta już po raz drugi gości Parku Rozrywki w Zatorze rozgrzeje swoją muzyką, która korzeniami sięga do gorących jamajskich rytmów. Bednarek ostatnimi czasy przypomina o sobie nie tylko nowymi przebojami taki jak Zbyt Szybko, Euforia, ale także udziałem w wielu reklamach tv.

Obok wspomnianych utworów, publiczność pokochała artystę za piosenki Chwile Jak Te, Cisza, czy Sailing.

Mesajah – pozostając w klimacie reggae należy wymienić kolejną gwiazdę Top Stars 2016, autora takich przebojów jak Każdego dnia, Lepsza połowa czy Szukając szczęścia – singla nagranego z gościnnym udziałem Kamila Bednarka. Mesajah to doskonały wrocławski wokalista, który wypromował w Polsce muzykę reggae, dancehall oraz raggamuffin!

Mrozu – ostatnimi czasy zagościł w reklamie jednego z banków, ale czemu tu się dziwić skoro zasłynął przebojem Miliony Monet z 2009 roku. Na przestrzeni kilku lat jego muzyka ewoluowała, co doskonale słychać w takich przebojach jak Nic do stracenia, Jak nie my to kto, Poza logiką, czy wcześniejsze Roller Coaster lub 1000 metrów nad ziemią. Wszystkie te single pochodzą z jego ostatniej płyty.

Zespół Piersi – czy jest ktoś w Polsce, kto nie słyszał jeszcze utworu Bałkanica? To numer, który niejako zaprezentował nową erę zespołu po opuszczenia składu przez Pawła Kukiza. Wspomniany singiel zagwarantował zespołowi nowych odbiorców, znów płyta Piersi i przyjaciele, z której pochodzi, pokryła się platyną.

Grubson – Na szczycie – to tytuł prawdopodobnie najpopularniejszego utworu Grubsona, a zarazem dobre określenie jego miejsca wśród twórców polskiego rapu. Na scenie muzycznej funkcjonuje już od końca lat 90-tych, do tej pory wydał już 5 krążków. Jego najnowszą wielką produkcją jest singiel Dżungla.

Skład festiwalu uzupełnią debiutanci w polskim przemyśle muzycznym: Sarsa – autorka hitów Naucz mnie, Zapomnij mi oraz Antek Smykiewicz, który pobił list przebojów utworem Po mimo burz, a także pop-rockowy zespoł Alergen i utalentowana popowa solistka AGA.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są na stronie www.bilety.energylandia.pl/topstars – będącej jedyną oficjalną bileterią! Cena biletów w I turze wynosi tylko 49 złotych! Podkreślamy jednak, że liczba biletów w tej cenie jest ograniczona! Warto się zatem pośpieszyć z ich zakupem. Ceny biletów w kolejnych pulach wynoszą: 69 zł, 89 zł, 109 zł, 129 zł, a dniu imprezy koszt biletu to już 149 zł.

Kupując bilet na TOP STARS FESTIVAL dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!  Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych. Bilety nabyć można elektronicznie za pomocą strony: www.festival.energylandia.pl oraz w kasach Parku.

PRZYDATNE LINKI:

REKLAMA TV:  https://youtu.be/hZ8CVXy28KQ  

Strona festiwalu:  http://www.festival.energylandia.pl/topstars2016/  

Wydarzenie na facebook: www.fb.com/events/1035690403119801/

Bileteria: www.bilety.energylandia.pl/topstars

FILM INFORMACYJNY: https://youtu.be/evqBSJbWCFc

LISTA HITÓW TOP STARS:  https://youtu.be/FAvnrFOPmzA  

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności