Urodziny TAURON Areny Kraków – przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców

Urodziny TAURON Areny Kraków – przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców

Pod koniec maja miną dwa lata od pierwszego wydarzenia, jakie odbyło się w TAURON Arenie Kraków. Za nami 70 imprez, w których udział wzięło blisko 1 300 000 osób – mówi Małgorzata Marcińska, prezes zarządu Agencji Rozwoju Miasta SA, zarządzającej TAURON Areną Kraków. – Jesteśmy dumni z tego, że TAURON Arena Kraków stałą się wizytówką naszego miasta i swoją radością chcemy podzielić się z jego mieszkańcami, dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji naszych urodzin – zaznacza.

– To będzie najbardziej offowa impreza urodzinowa, jaką widział Kraków! – zapowiada Ewa Szostek, pomysłodawczyni projektu Off Sport Festiwal, którego druga edycja odbędzie się 5 czerwca przed TAURON Areną Kraków. – Będziemy promować polski sport – OFF SPORT, a więc dyscypliny, które jeszcze nie są tak popularne w naszym kraju, a na świecie cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodych ludzi. Wśród nich są: freestyle slalom, free ride, rock’n’roll akrobatyczny, street wokrout, bike polo, slackline i parkour – wylicza Ewa Szostek.

Festiwal odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Wydarzenie zostało wpisane w program tegorocznego Święta Miasta organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa.

W programie wydarzenia znalazły się takie atrakcje jak: zwiedzanie TAURON Areny Kraków (w zorganizowanych grupach; na część z nich będzie obowiązywać rejestracja on-line, od 30 maja, na stronie www.tauronarenakrakow.pl); debata z udziałem ekspertów związanych ze sportem i marketingiem sportowym; warsztaty z mistrzami, najlepszymi polskimi zawodnikami i trenerami; konkursy; turniej rolkowy FREE RACE OFF SPORT CUP, zawody MINI OFF SPORT CUP dla dzieci oraz pokaz startu balonów na ogrzane powietrze.

Odbędą się również pokazy specjalne, w których wystąpią m.in: najlepsze polskie zawodniczki freestyle slalom – Czapla Team z Rzeszowa, mistrzowie świata i mistrzowie Polski w rock’n’rollu akrobatycznym; prekursor formy „street wokrout” w naszym kraju wraz z zawodnikami z polskiej czołówki; oraz drużyny bike polo z trzech polskich miast (Warszawa, Lublin, Kraków). Zaplanowano również flair barmański w wykonaniu czołowych polskich barmanów.

Jak na obiekt widowiskowo-sportowy przystało nie zabraknie także fantastycznych gości ze środowiska muzycznego. Na scenie przed TAURON Areną Kraków zagrają: Pozytyw, Paradygmat oraz Drużyna Mistrzów (Bosski Roman)! Usłyszymy także najlepszych DJ’ów i Rezydentów CONCEPT Music Clubu (w którym odbędzie się wielkie Offowe After Party).

Szczegółowy program wydarzenia zostanie ogłoszony wkrótce! Informacje będzie można znaleźć na stronie: www.tauronarenakrakow.pl 

Na wydarzenie zapraszamy 5 czerwca od godziny 10:00

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności