Kino na Obcasach w MULTIKINIE! Kolejna edycja obfitować będzie w rozmaite atrakcje zwieńczone polską komedią pt. ,,Kochaj”.

Opowieść o wielkiej przyjaźni, miłości, pasji i prawdziwych kobietach – „Kochaj!” z Olgą Bołądź i Małgorzatą Kożuchowską premierowo 7 czerwca w ramach cyklu  „Kino na Obcasach”

Komedia o wieczorze panieńskim, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli.  „Kochaj!” – nowy film twórców hitu „Mój rower” sieć Multikino pokaże  premierowo 7 czerwca w wybranych kinach podczas czerwcowej edycji projektu „Kino na Obcasach”.

O dreszczyk emocji zadba Fear Factory. Do niedawna horrory mogliśmy oglądać jedynie w telewizji czy kinie. Okazuje się jednak, że coraz popularniejsze stają się tzw. domy strachów, w których goście mogą się poczuć jak bohaterowie filmów grozy. Jeden z takich upiornych lokali powstał niedawno w Krakowie. O zasadach  działania Fear Factory opowie Magdalena Jagielska, pomysłodawczyni Domu Strachów

Kolejnym gościem wieczoru będzie salon kosmetyczny DepilConcept  który jest nową, zupełnie innowacyjną ideą w zakresie depilacji. Misją DepilConcept jest świadczenie wysokiej jakości usług fototerapii w cenie 65zł za każdą strefę ciała, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn powyżej 15 roku życia. Oferta DepilConcept obejmuje m. in: fotodepilację IPL, fotoodmładzanie, depilację tradycyjną, leczenie trądziku, usuwanie zmarszczek oraz sprzedaż specjalistycznych kosmetyków. Chętne Panie zapraszamy na depilację wąsika lub regulację brwi!

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne Cosinus razem z  Panią Anną Laczny poprowadzą mini warsztaty wizażu. Kilka naszych Pań będzie miało okazję uzyskać wymarzony makijaż, w sam raz na udany wieczór.

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych, mogąca równocześnie pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. Odpowiadając na potrzeby rynku pracy Uczelnia kształci na najlepiej wyselekcjonowanych bezpłatnych kierunkach m.in.: Opiekun Medyczny, Florystyka, Usługi pocztowe i finansowe, Kosmetyka, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy i inne.

Dodatkowo każda uczestniczka eventu otrzyma upominek od Teekanne, Gellwe i Fitelli!

Dzięki szerokiemu portfolio marki Gellwe dla całej rodziny – każdy znajdzie coś dla siebie: od pysznych deserów: galaretek, budyniów i kisieli,  przez wyśmienite ciasta, aż po aromatyczną czekoladę i pyszne cappuccino z mleczną, puszystą pianką.

Fitella natomiast to linia nowoczesnych produktów skierowanych do młodych i aktywnych kobiet, ceniących sobie zdrowy styl życia i odżywiania. Produkty Fitella są nie tylko zdrowe i smaczne, ale także dostępne w wygodnych i poręcznych opakowaniach.

Ponadto nagrody sponsorują: FM Group i  Radio Plus. Jak zawsze nasze Panie mogą liczyć na, słodki poczęstunek od Kinder Bueno oraz pyszną pizzę z restauracji Pizza Hut.

Start o godzinie 19.00, początek seansu ok. godz. 19:45.
Cena biletu: 23 zł lub 20 zł (bilet dla grupy min. 15 Pań lub za okazaniem karty nauczyciela)

Nie czekaj już dziś kup bilet

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności