Festyn Azorski, już 3 czerwca!

W piątek, 3 czerwca w godz. 15.00 – 18.30 na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie (ul. Chełmońskiego 24) w ramach Dni Dzielnicy IV odbędzie się Festyn Azorski.

To impreza stanowiąca wspaniałą atrakcję dla wszystkich mieszkańców jednego z największych osiedli w Krakowie. Jej celem jest integracja lokalnej społeczności oraz zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przy możliwości skorzystania z licznych atrakcji i konkursów.

Festyn ewoluował z Maratonu Azorskiego (to już ósma edycja), a obie imprezy spotykały się z niezwykle ciepłym przyjęciem oraz sporym zainteresowaniem mieszkańców którzy z roku na rok coraz liczniej przekraczają progi  ZSO nr 5. Dzięki swojej popularności na przestrzeni ostatnich lat wpisał się na stałe w program Dni Dzielnicy IV i stał się jego integralną częścią.

Podczas Festynu jak co roku przewidujemy masę atrakcji dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Odbędą się występy artystyczne, warsztaty, rywalizacje sportowe, pokazy służb mundurowych, a także liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Festyn Azorski jest realizowany przy udziale XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności