Biznes Mama zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Biznes Inspiracje

Fundacja Biznes Mama zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Biznes Inspiracje, które odbędzie się  9 czerwca w Dworku Białoprądnickim.

Motywem przewodnim kolejnego spotkania organizowanego przez Fundację Biznes Mama jest „Przytul biznes”, a w jego ramach wystąpi Agnieszka Dąbek-Malczyk, tłumaczka, coach oraz mama trzech dziewczynek. Od godziny 17:30 będziemy rozmawiać o tym, jak budować dobre relacje w firmie, jak ufać sobie nawzajem oraz dyskutować, czy przyjaźń w biznesie się opłaca.

O 18:30 zapraszamy na specjalną edycję warsztatów z naszym gościem. Agnieszka Dąbek-Malczyk poprowadzi zajęcia „Przyjaźń w biznesie – inspiracja, nie rywalizacja” (czas trwania ok. 90 minut).

Zgłoszenia: biuro@biznesmamama.com.pl oraz www.facebook.com/fundacjabiznesmama

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy Mamy także z dziećmi – zapewniamy dla nich opiekę na miejscu!

Biznes Inspiracje: Przytul Biznes

9 czerwca 2016, godz. 17.30

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, Kraków

Misją Fundacji Biznes Mama jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet i pomoc w przekształceniu ich działań w dochodowe biznesy. Działania Fundacji adresowane są do wszystkich kobiet chcących podjąć aktywność zawodową, ze szczególnym uwzględnieniem Matek. Wierzymy, że wspólne działanie w realizowaniu celów biznesowych pomaga w osiągnięciu indywidualnego sukcesu.

BizneSploty to cykl spotkań, odbywających się w krakowskim Dworku Białoprądnickim. Każdorazowo zostają na nie zaproszeni inspirujący goście, którzy opowieściami o swojej karierze pomagają, radzą i zwracają uwagę na możliwości, jakie daje prowadzenie własnej Firmy. BizneSploty to także znakomita okazja do poznania się, nawiązania kontaktów, zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. Spotkaniom towarzyszą zabawy, konkursy i przede wszystkim – życzliwa, przyjazna, kobieca atmosfera.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności