Bardzo długi Dzień Dziecka tylko w krakowskim Multikinie

Bardzo długi Dzień Dziecka tylko w krakowskim Multikinie

W krakowskim kinie sieci Multikino Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 11 dni! Od 26 maja do 5 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 11 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: animację najpopularniejszej gry ostatnich lat „Angry Birds Film”, film „Alicja po drugiej stronie lustra” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter w rolach głównych, „Księgę dżungli”, która w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo oraz animację „Kung Fu Panda 3” opowiadającą o nowych przygodach pandy Po. Ponadto do biletu na film familijny zakupionego w dniach 4 i 5 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

29 maja Multikino w Krakowie wraz z firmą „Czarodziej” zaprasza małych kinomanów do zabawy w mini „paintball” przy użyciu zabawkowych pistoletów na amunicję gąbkową. Ponadto dzieci będą mogły zobaczyć jak to jest być w bańce oraz wziąć udział w turnieju gier planszowych. Natomiast 4 czerwca Polonia Kraków wprowadzi dzieci do świata sportu. Natomiast w weekend 4 i 5 czerwca będzie możliwość uczestniczenia w grach i zabawach zespołowych przygotowanych przez animatorów kina, w tym w konkursach z nagrodami rzeczowymi oraz w malowaniu buziek. Pokazowe lekcje języka angielskiego poprowadzi szkoła językowa MAK, a firma GoKarting Center dostarczy prawdziwy sportowy gocart, w którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie oraz poznać tajniki tego emocjonującego sportu. Przewidziane są również upominki rzeczowe oraz zniżki na jeden z najnowocześniejszych krakowskich torów. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku.

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności