Zapraszamy na warsztatowe popołudnie w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta!

Zapraszamy na warsztatowe popołudnie w Klubie Wersalik Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta!

Zapraszamy całe rodziny, dzieci, rodziców i starszych do wspólnego spędzenia czasu wolnego.

WARSZTATY i ATRAKCJE:
– Stwórzmy własną poduszkę – warsztaty szycia dla małych i dużych podczas których każdy chętny będzie mógł uszyć własną mięciutka poduszeczkę 🙂 Warsztaty prowadzi Daria Rusek, znana już w naszym Klubie z prowadzenia warsztatów, na których wspólnie z amatorami szycia tworzyła niesamowite kreacje i ozdoby.

– Suchy lód – niesamowite eksperymenty chemiczne z użyciem suchego lodu prowadzone przez Jana Ozimka, podczas których każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy naukowiec.
– Mały Detektyw – chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zbiera się i rozpoznaje odciski palców w laboratorium kryminalistycznym? Umożliwi nam to warsztat prowadzony przez Komisariat Policji VIII w Krakowie, którego pracownicy zaznajomią nas z procedurami prowadzenia dochodzenia i zaprezentują, w jaki sposób odbywa się ściąganie odcisków palców.
– Popping –przenieś się razem z nami w świat poppingu, czyli stylu tańca wywodzącego się z USA należącego do rodziny „street dance”. Podczas warsztatów tanecznych, prowadzonych przez tancerza Slim Popa, będziemy mieli okazję poćwiczyć kilka podstawowych technik tego tańca i wspólnie zaszaleć na parkiecie.

– Magnesowe kreacje – podczas warsztatów plastycznych każdy uczestnik będzie mógł stworzyć jedyny i niepowtarzalny magnes na lodówkę o dowolnym kształcie, zaprojektowany przez samego siebie. Taki unikatowy magnes może być nie tylko świetną pamiątką ale i oryginalnym prezentem 🙂 Warsztaty poprowadzi Wiktoria Wolko, utalentowana młoda artystka.

– Pierwsza pomoc przedmedyczna- podczas warsztatów prowadzonych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Goszczy będziemy mogli nauczyć się, jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia, dowiedzieć się, w jaki sposób pomóc osobie poszkodowanej przed przybyciem służb ratunkowych oraz nauczyć się odpowiednich zachowań w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

– Body painting – utalentowana Magda Palonek, za pomocą specjalnych farbek do ciała, wyczaruje śliczne wzory na rękach i twarzach wszystkich amatorów kolorowego ozdabiania swego ciała
– Prezentacja motocykli – dzięki Stowarzyszeniu MOTO CORDE każdy fan motoryzacji będzie mógł podziwiać niesamowite motocykle, które pojawią się w naszym Klubie 🙂
– Kącik Malucha – każdy maluszek będzie mógł pobawić się w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw dostosowanym do wieku najmłodszych.

– Animacje – zabawy z chustą animacyjna, modelowanie balonów, gry i zabawy ruchowe i inne niespodzianki.
– Pokaz chemiczny „Chemia we mgle” – prowadzony przez Jana Ozimka niesamowity pokaz niespodzianka, kończący dzień warsztatowy (godz. 18:45) 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MŁODSZYCH I STARSZYCH

Link do wydarzenia: KLIKNIJ


Wstęp wolny

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności