Wieczór z organizacjami pozarządowymi – wyzwania i perspektywy

Wieczór z organizacjami pozarządowymi – wyzwania i perspektywy

Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały i Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” serdecznie zapraszają na „Wieczór z organizacjami pozarządowymi” – wyzwania i perspektywy”, który odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2016 r. o godz. 18:00 w Sali Kominkowej Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”.

Spotkanie jest organizowane dla wszystkich organizacji pozarządowych z terenu Dzielnicy IV Prądnik Biały, współpracujących z Białoprądnickim Centrum Organizacji Pozarządowych i pozostałych zainteresowanych. 

Będzie to doskonała okazja do wymiany kontaktów, przedstawienia przez organizacje pozarządowe swojej oferty i planów a także przedstawienia potrzeb, problemów i oczekiwań związanych z bieżącym funkcjonowaniem organizacji pozarządowych w przestrzeni miejskiej.

Rada Dzielnicy IV Prądnik Biały zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie przez organizacje pozarządowe zainteresowane udziałem w spotkaniu informacji w tej sprawie oraz danych kontaktowych na adres Dzielnicy IV: rada@dzielnica4.krakow.pl 

Program:
– Oficjalne przywitanie
– Działalność Białoprądnickiego Centrum Organizacji Pozarządowych 
– Prezentacje organizacji pozarządowych z terenu Dzielnicy IV i pozostałych
– Ogród Społeczny Prądnika Białego – zaproszenie do projektu
– Perspektywy i wyzwania – dyskusja, zapytania, wolne wnioski

W spotkaniu będą uczestniczyć m.in.:
– Jakub Kosek – Przewodniczący Zarządu i Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały
– Renata Lisowska – Dyrektor Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
– Anna Dunajska – Przewodnicząca Komisji ds. Pogromców Bazgrołów i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, członkini m.in. Komisji Spraw Społecznych w Dzielnicy IV Prądnik Biały
– Monika Doroszkiewicz – przedstawicielka Ambasady Krakowian oraz Fundacji Głos Serca 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności