Squash4You liderem regionu Małopolskiego!

Squash4You liderem regionu Małopolskiego!

SNS Foods Squash4you Team 1, czyli I męska drużyna  klubu została zwycięzcą regionu Małopolskiego w eliminacjach do czerwcowego turnieju finałowego Polskiej Ligi Squasha. Team S4Y uplasował się na 1 pozycji w tabeli wyprzedzając drużynę Reservise com Squashmafia Cracow 5 (klub Racquet Squash) punktami. Co warto odnotować, większość meczów SNS Foods Squash4you Team 1 rozstrzygał na swoją korzyść w stosunku 4:0!

Druga drużyna S4Y (również występująca w I dywizji) – Surge Polonia Squash4you Team 2 zajęła 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji, nieznacznie przegrywając (tylko 1,5 pkt) z 4 w tabeli Zabierzów Squash Wigo Dream Team (klub Zabierzów Squash).

Drużyna męska Squash4You (Mastrers of Disaster) występująca w II Dywizji Mężczyzn regionu Małopolskiego ostatecznie wywalczyła III miejsce!

Natomiast nasze panie SNS Foods Squash4You Ladies Team zajęły ostatecznie 2 miejsce w końcowej klasyfikacji!

Warto dodać, że w dniach 23-25.06.2016 już po raz 7 Squash4You został organizatorem finału Drużynowych Mistrzostw Polski! Będzie to zarazem 5 edycja Squash&Art Festival ze szklanym kortem przed Galerią Krakowską!

Sponsorem S&A 2016 jak i pierwszej drużyny Męskiej i Damskiej oraz juniorskich w sezonie 2015/2016 została firma SNS Foods!

SNS Foods od 10 lat zajmuje się exportem polskich oraz unijnych produktów rolno – spożywczych. Są to produkty do dalszego przetworzenia w krajach docelowych jak i gotowe produkty, takie jak woda, soki, słodycze, piwo i szereg innych. W zeszłym roku eksportowaliśmy towary do 39 krajów świata – jesteśmy największą firmą tego typu w Polsce. 

Pełne wyniki eliminacji: http://pfs.ligowe.info/squash/kolejka/4486
 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności