Piknik „Psi los warty Goldena” w Dworku Białoprądnickim

Wszystkich miłośników czworonogów zapraszamy na wielki piknik pod hasłem ”Psi los warty Goldena”, który odbędzie się 16 kwietnia w Dworku. Bezpłatne porady specjalistów, pokazy strzyżenia, darmowe chipowanie psów, pobijanie rekordu w ilości przybyłych Goldenów – to tylko cześć zaplanowanych atrakcji. Oprócz tego kącik adopcyjny psów i kotów z przytuliska w Łętkowicach. 

Radio Kraków, Fundacja Warta Goldena, Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają na imprezę plenerową połączoną z akcją adopcyjną. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 audycją radiową „Klinika Zdrowego Chomika” emitowaną na żywo z wozu satelitarnego Radia Kraków.

W godzinach od 10.00 do 14.00 będzie można zasięgnąć darmowej porady lekarza weterynarii, psiego behawiorysty, rehabilitanta, specjalisty od żywienia zwierząt oraz całkowicie bezpłatnie oznakować elektronicznie (zaczipować) swojego czworonoga. Wszystkie zaczipowane zwierzaki zostaną bezpłatnie zarejestrowanie w międzynarodowej bazie danych Safe-Animal.

Osoby poszukujące czworonożnego przyjaciela mogą odwiedzić kącik adopcyjny psów i kotów z przytuliska z podkrakowskich Łętkowic.

Oprócz tego pokaz szkolenia psów, darmowe lekcje tresury, prezentacja strzyżenia psów, której towarzyszyć będą porady groomera dotyczące pielęgnacji zwierząt oraz dyskusja z przedstawicielami Krakowskiej Straży Miejskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli i miłośników zwierząt. Mile widziani opiekunowie psów rasy Golden Retriever – chcemy  pobić rekord ilości „goldenów” w jednym miejscu. 

UWAGA!

Posiadanie „goldena” nie jest warunkiem uczestnictwa w imprezie – Dworek Białoprądnicki odwiedzić może każdy zwierzak z opiekunem, bez względu na rasę, płeć i pochodzenie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności