Zbierz ekipę, rozwiąż zagadki i wydostań się z tajemniczego pokoju Gamescape w 60 minut!

Zbierz ekipę, rozwiąż zagadki i wydostań się z tajemniczego pokoju Gamescape w 60 minut!

reklama

Real escape room to pokój zagadek, który pobudza kreatywność, wyostrza zmysły i zacieśnia więzy współpracy w grupie przyjaciół/znajomych. Celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju najeżonego różnymi łamigłówkami przygotowanymi ze smakiem. W ciągu godziny doświadcza się rzeczywistej gry komputerowej czy bierze udział w głośnym filmie akcji, bo wyzwań i dobrej zabawy nie brakuje.

reklama

Escape room Kraków to doskonała rozrywka niezależnie od pory roku i dnia dla każdego, kto lubi ciekawie spędzać czas wolny. Zbierz swoją drużynę, zarezerwuj miejsce i przeżyjcie niesamowite emocje w Gamescape.

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? A może tak voucher dla solenizanta czy miła niespodzianka z paczką przyjaciół. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo hello@gamescape.pl. a dogramy szczegóły tego wyjątkowego dnia

Odwiedź nasze pokoje:WIECZÓR KAWALERSKI LUB PANIEŃSKI?

W tę ostatnią noc wolności Twojego Przyjaciela, Przyjaciółki zamknij go/ją w pokoju, z którego nie ma łatwej ucieczki! W końcu trzeba przyszłego Pana Młodego/Pannę Młodą przygotować na trudy małżeństwa!

Zaszalejcie i zorganizujcie coś oryginalnego na tę wyjątkową imprezę!

Ty, Pan/Panna Młoda/y oraz reszta gości zostaniecie zamknięci w pokoju zagadek i w ciągu 60 minut, rozwiązując różnego rodzaju zadania – logiczne, zręcznościowe i na spostrzegawczość  – musicie wydostać się z pokoju.

Oczywiście dla Pana Młodego/Panny Młodej możemy zorganizować dodatkowe „trudności”.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, A ZASKOCZYMY TWOICH PRZYJACIÓŁ!

Kontakt:

Gamescape
ul. Dietla 25/2
Kraków 31-070

hello@gamescape.pl

www.gamescape.pl
+48 12 333 7978
+48 695 153 732


reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności