Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. (konkurs)

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. (konkurs)

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji w Parku Wodnym.

reklama

W hali basenowej znajdują się trzy baseny o łącznej  powierzchni 2000 m²! Na każdym kroku czekają atrakcje, takie jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych i bocznych, leżanki z  hydromasażami i przeciwprądy, rwąca rzeka, ścianka wspinaczkowa oraz nietypowa atrakcja: Tęczowa Ścieżka. Dla amatorów sportów wodnych są miejsca do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłką wodną, a także tory do pływania.

reklama

Ogromną popularnością wśród dzieci cieszy się Wyspa Piratów z prawdziwym Statkiem Pirackim i trzema mini-zjeżdżalniami przeznaczonymi dla najmłodszych oraz najnowszą Tęczową Zjeżdżalnią, która stanowi kolejny etap w „zdobywaniu” hali basenowej przez Małych Odkrywców. W ich ulubionym brodziku czekają chlapiące wodą zwierzaki, znane jako AquaDino i Ptak Cudak.  Rozweselają dzieciaki i dorosłych. Na Statku Pirackim z prawdziwymi armatkami wodnymi mali żeglarze przeżyją największe morskie przygody, a najodważniejsi pływacy mogą zjechać z Tęczowej Zjeżdżalni wprost do wody!

W hali basenowej jest również Basen z falą – atrakcja imitująca prawdziwe morskie fale! Jest to wydzielona niecka basenowa, w której fale wytwarza specjalna „kula” o średnicy aż 1,5 m, a więc największa w Polsce!

Osobom preferującym zajęcia zorganizowane w hali basenowej proponujemy skorzystanie z zajęć aquaaerobiku, a amatorom mocnych wrażeń polecamy 10 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 800 m (w tym możliwość zjazdu jedną z najdłuższych rur w Polsce liczącą 202 metry!) oraz zjeżdżalnię rodzinną o nazwie Aligator.

Przygowano także coś dla poszukujących relaksu i odpoczynku. Znajdziecie Państwo  aż 8 wanien jacuzzi z wodą solankową i nowoczesny zespół saunowy. Na aneks saunowy składają się: sauny parowe, suche, sauna solna oraz Studnia Lodowa! Wizyta w aneksie saunowym to świetny sposób na poprawienie krążenia krwi, a tym samym podniesienia odporności organizmu.

W pogodne dni zapraszamy na Plażę Aquapark! W samym środku miasta można opalać się na zewnętrznej plaży na wygodnych leżakach, wśród urokliwej roślinności, przy brodziku z wodną kaskadą!

Niezaprzeczalnym atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza  technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu w hali basenowej gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC. Głębokość niecek basenowych wynosi od 0,6m do 1,4m.

Wizyta w Parku Wodnym niesie ze sobą przyjemność pływania, radość z wodnych zabaw i odprężenie dla organizmu.  

Konkurs zakończony. 

Sprawdź czy wygrałeś

A oto nagrody, które na Was czekają 🙂

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności