Wrażenia zawodników po Diverse NIGHT of the JUMPs

reklama

Wrażenia zawodników po Diverse NIGHT of the JUMPs

reklama

Krakowska odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs wzbudziła sporo pozytywnych emocji. Nie tylko wśród niemal 13 tysięcy widzów, którzy 12 marca odwiedzili TAURON Arenę Kraków, ale także wśród zawodników. Ci latający na wysokości niemal trzeciego piętra riderzy lubią wracać do Polski i doceniają naszych kibiców. Nie inaczej było i tym razem.

Urzędujący Mistrz Świata, lider klasyfikacji generalnej, który wygraną w Krakowie dopisał do swojego rekordu dziesięciu zwycięstw z rzędu Maikel Melero: „Zawsze mam dobre wspomnienia z Polski. Polscy fani są jednymi z najlepszych na świecie i potrafią dodać mnóstwo energii do naszych przejazdów. Kiedy niesie cię doping niemal 13 tysięcy widzów, stać cię chyba na wszystko J Lubię wracać do Polski i Kraków po raz kolejny udowodnił, że warto!”

Zdobywca drugiego miejsca Libor Podmol: „Wspaniale było wrócić do startów po kilkumiesięcznej przerwie. Kraków był dopiero moją drugą rundą w tym sezonie, a Polscy fani, jak zwykle udowodnili, że są niesamowici. Udało mi się pojechać bardzo dobry przejazd z wszystkimi trickami, które sobie zaplanowałem. Nie boli mnie to, że zająłem drugie miejsce. Żyję tu i teraz i cieszę się, że mogłem pokazać się z najlepszej strony, a polscy widzowie, jak zawsze, to docenili.”

Faworytem publiczności podczas krakowskiej edycji Diverse NIGHT of the JUMPs był zdecydowanie Luc Ackermann. Po swoich występach ten 19-latek zyskał sobie spore grono nowych fanów. „Runda w Krakowie była niesamowita! Żywiołowi, szaleni wręcz widzowie, którzy ponieśli mnie podczas mojego przejazdu. Ten doping niesamowicie mi pomógł zarówno w kwalifikacjach, jak i w finale. Wykonałem wszystkie swoje tricki i z tych emocji, po raz pierwszy w zawodach, na zakończenie California Roll. Także mimo błędów i ostatecznie nie najlepszego miejsca to były dla mnie dobre i wyjątkowe zawody.”

Wydarzenie podsumowali również Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross Diverse NIGHT of the JUMPs po raz drugi w TAURON Arenie Kraków – pełne trybuny, grad atrakcji i przede wszystkim sport na najwyższym poziomie. To co pokazali zawodnicy i jak wielki progres przeszedł FMX w porównaniu do zeszłego roku cieszy nas najbardziej. To właśnie każdy występ i ten niesamowity doping motywują zawodników do treningów i przesuwania granicy ludzkich możliwości, a nas do tego by prezentując kolejne zawody podnosić poziom z perspektywy organizatora. W Krakowie byliśmy świadkami historii pisanej wielkimi literami przez Maikela Melero, który po raz 10 z rzędu wygrał zawody serii. Warto podkreślić, że to właśnie energia i ludzie, za sprawą których impreza odbywa się w takiej formie, sprawiają, że ten event jest tak wyjątkowy. Począwszy od ceremonii otwarcia i niesamowitego show w wykonaniu Enigma Art i Psycho Dolls, dzieci i rodziców, którzy biorą udział w zawodach Kids Race, Rafała Sonika, który swoją pasją motywuje innych do realizacji marzeń, przez ludzi, którzy biorą udział w konkursach Tandem Backflip Hero, dziewczyny z konkursu Miss FMX, aż po wszystkich zawodników i ludzi odpowiedzialnych za produkcję. To wydarzenie łączy ludzi i Kraków, by raz w roku pojawić się w Arenie i naładować pozytywną energią, która przekłada się potem na inne dziedziny życia. Zatem raz jeszcze dziękujemy wszystkim kibicom za doping, natomiast za wsparcie sponsorowi tytularnemu – marce Diverse i wszystkim partnerom: Miastu Kraków, Interhandler dystrybutorowi maszyn JCB, Zarządowi Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Maxxis, LifeProof, TAURON Arenie Kraków oraz wszystkim patronom medialnym.”

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1646140902321453/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności