Woda w krakowskich kranach najwyższej jakości

Woda w krakowskich kranach najwyższej jakości

Przygotowany przez Europejską Organizację Współpracy na rzecz Benchmarkingu (EBC) raport potwierdza, że woda w krakowskich kranach jest najwyższej jakości. Tabela porównawcza ilustrująca wyniki badania firmach wodociągowych z kilkunastu krajów znajduje się na stronie internetowej Wodociągów Krakowskich.

reklama

W 2015 roku, po raz pierwszy Wodociągi Krakowskie podjęły współpracę z organizacją European Benchmarking Co-operation, której inicjatywą jest wymiana doświadczeń pomiędzy firmami z branży wodociągowej i kanalizacyjnej z całego świata. Udział w warsztatach umożliwia doskonalenie organizacji na zasadzie uczenia się od innych, wymianę informacji o najlepszych rozwiązaniach wdrażanych przez przedsiębiorstwa i dobrych praktykach.  

reklama

W IX edycji badań benchmarkingowych wzięło udział kilkadziesiąt przedsiębiorstw wodociągowych i kanalizacyjnych z 16 państw: Holandii, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Polski, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji, Norwegii, Singapuru, Szwajcarii, Japonii, Francji oraz Cypru. Dane dostarczone przez uczestników programu zostały poddane analizie porównawczej. Jej efektem końcowym jest szczegółowy raport, w którym zawarto wnioski i sugestie, w jakich obszarach przedsiębiorstwa mogą podjąć działania zmierzające do dalszego doskonalenia się.

Przeprowadzona analiza potwierdziła wysoki poziom jakości wody dostarczanej przez Wodociągi Krakowskie. Biorąc pod uwagę to kryterium, znajdujemy się w ścisłej światowej czołówce. Tabela porównawcza ilustrująca wyniki badania firmach wodociągowych z kilkunastu krajów znajduje się na stronie internetowej Wodociągów Krakowskich.

Więcej info: www.prostozkranu.krakow.pl.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności