„Pociąg do podróży”KANADA-opowieść o syropie klonowym, Indianach i wielorybach

„Pociąg do podróży”KANADA-opowieść o syropie klonowym, Indianach i wielorybach

Z czym Wam się kojarzy Kanada? Z syropem klonowym? Łosiami biegającymi po szosie? Pachnącą żywicą? Ta podróż była totalnym zaskoczeniem! Fantastyczne kolory, tysiące wysp, miliony jezior i krajobrazy jak w Norwegii… albo jakby żywcem przeniesione z Francji. Kasia i Marek mają o czym opowiadać!
 

reklama

Na kanadyjski „Pociąg do podróży” zapraszamy w czwartek (10 marca) o godzinie 18:00 do Piwnic Dworku Białoprądnickiego. Wstęp wolny.

reklama

Kasia Pustelny-Szewczyk – matka i żona uzależniona od podróżowania. Zawodowo spełnia się jako audiolog. Nie potrafi zasnąć spokojnie, jeśli nie ma kupionego biletu na kolejną podróż. Do historii przeszło hasło rzucone lata temu w pociągu, w drodze do Brukseli: „Marku, jedźmy gdzieś!”. Ulubiony moment podróży, to otwieranie drzwi domu po powrocie z drugiego końca świata, bo, jak sama często powtarza, jest mimo wszystko domatorką i podróżuje by się nieustająco utwierdzać w tym przekonaniu.

Marek Szewczyk – ojciec, mąż, podróżnik, kucharz i programista… a z wykształcenia fizyk i astronom. W tej właśnie kolejności, bo jest przekonany, że to nie dyplomy, uczelnie i miejsca pracy definiują człowieka. Pytania o sens życia przestał zadawać gdy w czerwcu 2012 roku pojawiła się na świecie córka Malwina, kompletna odpowiedź na wszelkie pytania egzystencjalne. Ulubiony moment podróży, to chwila gdy samolot odrywa się od ziemi, gdzieś w tyle zostają troski dnia codziennego i zaczyna się prawdziwa przygoda.

Razem prowadzą blog Kasai, gdzie kolekcjonują swoje wspomnienia z podróży i udzielają cennych porad i wskazówek osobom, które tak jak oni chcą poznawać świat.

FB event: https://www.facebook.com/events/1508781396094701/ 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności