Squash na najwyższym poziomie znowu w Krakowie

W drugiej połowie lutego (19-21.02.2016) zapraszamy na ogólnopolski turniej Polskiej Federacji Squasha kategorii A. Będzie to zarazem jeden z serii „super-8” czyli 8 turniejów kat.A w sezonie 2015/16. Po Krakowie, zawody tej rangi rozegrane zostaną jeszcze tylko dwa razy – w marcu (Wrocław) i kwietniu (Lublin).

W zawodach wystąpi ścisła czołówka Polski (kobiety oraz mężczyźni) walcząca o punkty do rankingu PFS, które z kolei mają wpływ na udział/rozstawienie zawodników w nadchodzących wielkimi krokami Indywidualnych Mistrzostwach Polski (czerwiec 2016). 

W turnieju zagrają m.in.:

-kilkukrotny Mistrz Polski Wojciech Nowisz, 
-aktualny Mistrz Polski Mateusz Kotra, 
-aktualny numer 1 rankingu Przemysław Atras  
-VII-krotna Mistrzyni Polski Dominika Witkowska
oraz wielu medalistów Indywidulanych i Drużynowych Mistrzostw Polski oraz reprezentanci kraju.

Na starcie staną również obcokrajowcy w tym m.in. reprezentant Ukrainy Kostiantyn Rybalchenko, kilkukrotny Mistrz Chorwacji Domagoj Spoljar czy Pakistańczyn Kaleem Khan.

Najciekawsze pojedynki, jak to zwykle bywa w przypadku największych imprez squashowych, odbędą się w klubie Squash4You Północ w Krakowie przy ul. Nad Strugą 7.

Turniej eliminacyjny rozpocznie się w piątek 19.02 wieczorem, turniej główny w sobotę 20.02 (pierwsze 3 rundy, w tym ćwierćfinały zaplanowane późnym popołudniem) a w niedzielę 21.02 odbędą się półfinały oraz finały. 

Harmonogram/Rozstawienie/Drabinki Turniejowe: www.squash4you.pl 

Sponsorzy:
Sponsor Tytularny: Hotel Bania **** Thermal & Ski
Sponsor Główny: BMW Dobrzański
Partnerzy: Wild Power Powerlifting Team & Store, Best of Five

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności