Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza mieszkańców na wycieczki tematyczne

Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza mieszkańców na wycieczki tematyczne

  

reklama

21 lutego to Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza mieszkańców na wycieczki tematyczne. Jeśli chcesz spacerować śladami Henryka Sienkiewicza i Heleny Modrzejewskiej czy świętego Brata Alberta – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

reklama

Przewodnicy przygotowali trzy propozycje. Pierwsza wycieczka rozpocznie się na ul. Krakowskiej 43 o g. 10:00 i poprowadzi uczestników w miejsca związane ze św. Bratem Albertem znajdujące się na Kazimierzu i Starym Mieście.

Druga – pokazująca krakowskie szlaki Modrzejewskiej i Sienkiewicza wystartuje spod Pawilonu Wyspiańskiego o g. 10:00 (pl. Wszystkich Świętych, koło makiety) – przewodnik przeprowadzi Was przez krakowskie szlaki noblisty i wielkiej aktorki.

Trzecia, ostatnia propozycja to opowieść o Jamie Michalika – wyjątkowym miejscu, którego historia sięga 1895 roku – ilość miejsc jest ograniczona – godzinę rozpoczęcia wycieczki poznacie przy zgłoszeniu (tel. 508 574 080).

Udział w wycieczkach jest bezpłatny (poza wizytą w Jamie Michalika – koszt poczęstunku – kawa i ciastko – to 15 zł). Na wycieczki śladami św. Brata Alberta oraz Modrzejewskiej i Sienkiewicza nie obowiązują zapisy. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności