W ferie pluskaj się w Parku Wodnym

Co robić podczas ferii w mieście? Jedną z możliwości jest korzystanie z basenów i zjeżdżalni w Parku Wodnym. Przypominamy, że jak co roku w ramach Programu „Bezpieczny Kraków” Gmina Miejska Kraków zapewnia dzieciom i młodzieży z terenu naszego miasta ulgowy wstęp do Parku Wodnego podczas całych ferii zimowych (od 18 do 29 stycznia).

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą symboliczną opłatę 5,50 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku (w okresie trwania akcji) w godz. od 8.00 do 10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126). Limit kuponów na cały okres ferii zimowych wynosi 6500 (taka liczba dzieci będzie mogła z nich skorzystać). 

  • Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany.

  • Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej!!!

  • Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej Rodzica.

UWAGA! Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 13,00 zł.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności