Podczas wspaniałej zabawy pod okiem Straży Miejskiej i Smoka Barbakusa najmłodsi nauczą się zasad bezpieczeństwa

Podczas wspaniałej zabawy pod okiem Straży Miejskiej i Smoka Barbakusa najmłodsi nauczą się zasad bezpieczeństwa

Zapraszamy przedszkolaków oraz uczniów klas I – III szkół podstawowych na kolejne spotkanie w ramach Akademii Barbakusa. Podczas wspaniałej zabawy pod okiem Straży Miejskiej i Smoka Barbakusa najmłodsi nauczą się zasad bezpieczeństwa.  Zajęcia odbędą się 16 stycznia o godz. 10.00 w Zajeździe Kościuszkowskim (ul. Białoprądnicka 3). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

reklama

17 października w Dworku ruszyła „Akademia Barbakusa” –  cykl edukacyjnych zajęć, podczas których dzieci uczą się m.in. jak unikać zagrożeń na ulicy i w sieci, jak pokonywać bezpiecznie drogę do szkoły, dlaczego i jak nosić odblaski oraz jak zachowywać się w kontaktach z psem, by uniknąć przykrych niespodzianek. Pomocą naukową są atrakcyjne książeczki, kolorowanki, naklejki odblaskowe, zawieszki i smycze. Zajęcia prowadzą funkcjonariusze z Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej Miasta Krakowa.

reklama

Najbliższe spotkanie – 16 stycznia w  godz. 10.00 – 12.00 – przybliży dzieciom zasady umożliwiające bezpieczny odpoczynek. Część warsztatowa pozwoli najmłodszym przećwiczyć zdobytą wiedzę.  

Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, do czerwca 2016. Zajęcia są częścią obchodów XXV – lecia Straży Miejskiej.  

ZGŁOSZENIA: akademia.barbakusa@strazmiejska.krakow.pl 
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

DODATKOWE INFORMACJE: tel. 12 68 82 117

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności