MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR w Teatrze Ludowym

MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR w Teatrze Ludowym

Męczą Cię małżeńskie kłótnie i potyczki?

reklama

Twój związek przeżywa kryzys?

reklama

A może wręcz przeciwnie – zupełnie bezproblemowo dogadujesz się ze swoim partnerem i… tylko zastanawiasz się jak długo potrwa cisza przed burzą? 😉

Nieporozumienia i rutyna dotyczą każdej pary! Ale jak sobie z nimi poradzić? Jak rozgrzać uczucia w związku i tchnąć w niego powiew świeżej miłości? Recepta jest prosta!

Kobieto – przestań marudzić i narzekać na swojego partnera, lecz doceń jego starania!
 

Mężczyzno – podaruj swojej kobiecie zupełnie wyjątkowy prezent i… zabierz ją na romantyczną podróż w pustynne plenery!

Brzmi tajemniczo, fascynująco i romantycznie, ale jak to zrobić? W tym roku w styczniu mogliśmy śledzić wydarzenia z Rajdu Dakar 2015 w Ameryce Południowej – marzenie niejednego mężczyzny! Który z Panów nie wyobrażał sobie siebie w roli profesjonalnego kierowcy rajdowego samochodu niczym Krzysztof Hołowczyc? Jednak zabranie ukochanej na szaloną jazdę po pustynnych terenach jest dość ryzykowne. Taka wyprawa mogłaby rozgrzać kobiece serce do czerwoności lub… zszargać doszczętnie jej nerwy! Mężczyzno, nie ryzykuj! Ale też nie rezygnuj z marzeń o dawce silnych wrażeń i adrenaliny! Teraz żeby doświadczyć podobnych uniesień wcale nie trzeba wybierać się na odległą pustynię. Fascynujący Rajd Dakar, i to opatrzony niesamowitą dawką energii i ciepłego humoru, teraz każdy z Was może mieć na wyciągniecie ręki!

Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z doświadczenia Jolki i Fryderyka – pary z komedii Małżeński Rajd Dakar autorstwa Sigitasa Parulskisa. W tytułowych rolach wystąpią czarująca Katarzyna Pakosińska i weteran teatralnych desek Mirosław Zbrojewicz. Ten rewelacyjny duet pokaże Wam jak często pozbawione sensu małżeńskie kłótnie i zatargi mogą paradoksalnie przyczynić się do odświeżenia uczuć i nadawać nieco kolorytu w monotonnym związku. Komedia bez zahamowań odsłoni wszystkie smaczki pożycia małżeńskiego, od najczulszych obietnic, po niekończące się kłótnie o skarpetki i niezrobione zakupy…  Małżeński Rajd Dakar to wypełniona genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, rozdrażnieniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej, fantastycznej scenerii. Zapraszamy na niezapomniany spektakl!

Scenariusz – Sigitas Parulskis

Reżyseria – Piotr Dąbrowski

Występują:

Jolka – Katarzyna Pakosińska

Fryderyk – Mirosław Zbrojewicz

Zapraszamy na spektakl:

Kraków, Teatr Ludowy
21.02.2016r., godz. 15:30 i 18:00

 

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w kasie teatru

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności