Festiwal Teatrów Dla Dzieci

Festiwal Teatrów Dla Dzieci

W Nowohuckim Centrum Kultury trwa największe wydarzenie teatralne dla dzieci – Festiwal Teatrów Dla Dzieci Kraków 2016. Za nami już trzy festiwalowe dni, a co za tym idzie, trzy przedstawienia, podczas których mogliśmy przeżyć zimową przygodę, spotkać Jasia i Małgosię oraz poznać Królewnę Pięknotkę. Przed nami kolejne spektakle i kolejni bajkowi bohaterowie. A ponieważ przedstawienia mają familijny charakter, to zapraszamy wszystkich! Jak zwykle serdecznie 🙂

reklama

reklama

 Uwaga szybki KONKURS!!!!

 Dla czytelników „Naszego Prądnika” mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl OPOWIEŚCI Z ULICY BROKATOWEJ  w wykonaniu aktorów z Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina, który odbędzie się w piątek 22 stycznia o godz. 11.00 na Scenie NCK.

Spektakl składa się z kilku przedziwnych historii, które autor zaczerpnął z zabaw dzieci na paryskich podwórkach. Opowieści są pełne zabawnych sytuacji i niesamowitych zwrotów akcji. Zwykła para butów przeżyje w nim piękną miłość, która przetrwa próbę rozstania, zmiennego losu, starzenia się i umierania. Tajemniczy książę Blub – jak jeden z wielu bohaterów znanych z mitologii – kocha syrenę. Dzięki wytrwałości i szlachetnemu sercu, poślubi ją i będzie szczęśliwy, choć jego ludzkie życie bardzo się zmieni.

Czas trwania: 1 godz. 35 min. (z przerwą)

Konkurs zakończony.

Podwójne bilety trafiają do:

Anety Z

Elżbiety S

Gratulujemy. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności