Znamy program Festiwalu Muzyki Filmowej 2016!

Znamy program Festiwalu Muzyki Filmowej 2016!

Dziecko Rosemary, Dziewiąte wrota, Matnia; Sicario, Teoria Wszystkiego, Drive, Oblivion; Jak wytresować smoka, Shrek, Król Lew; Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki, światowa premiera muzyki z gry Wiedźmin 3 – to tylko niektóre z atrakcji 9. edycji FMF! Bilety w sprzedaży już od 21 grudnia.

Tym razem festiwal potrwa pełny tydzień dostarczając tym samym niebywałej rozrywki i nowych muzycznych odkryć. FMF rozpocznie się uroczystym koncertem specjalnym Scoring4Polański poświęconym twórczości filmowej i muzyce z filmów jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów — Romana Polańskiego. Pierwsza odsłona monograficznego cyklu koncertów z muzyką do filmów polskich miała miejsce w tym roku, kiedy podczas dwóch wieczorów w Krakowie i w Katowicach słuchaliśmy fragmentów ścieżek dźwiękowych do filmów i spektakli teatralnych Andrzeja Wajdy. Tym razem na premierę projektu Scoring4Polański zapraszamy 24 maja 2016 roku do sali koncertowej NOSPR w Katowicach, a następnie 25 maja do Centrum Kongresowego ICE Kraków. Koncert Scoring4Polański jest organizowany wspólnie z Instytucją Kultury Katowice-Miasto Ogrodów i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. 

Więcej o programie FMF 2016 na stronie: biurofestowalowe.pl

Uwaga: Bilety oraz karnety na festiwalowe koncerty można będzie kupić od poniedziałku (21 grudnia) od godz. 14.00 za pośrednictwem portalu www.eventim.pl oraz w czterech punktach informacji miejskiej InfoKraków: przy ul. św. Jana 2, w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), w Sukiennicach (Rynek Główny 1/3) i w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11). Bilety na poszczególne wydarzenia kosztują od 10 zł do 90 zł, a karnety od 120 zł do 380 zł.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności