Zapraszamy na rozgrzewający sąsiedzki piknik

Marzniesz? Czekasz na wiosnę? Niepotrzebnie. Wiemy jak pokochać zimę! 12 grudnia hucznie powitamy ją na terenie Dworku Białoprądnickiego.  Zapraszamy na rozgrzewający, sąsiedzki piknik, podczas którego wspólnie  ubierzemy drzewa w uszyte na miarę, wielobarwne wdzianka. Zaplanowaliśmy też mnóstwo innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Ubieranie drzew rozpocznie się o godz. 15.00 przed budynkiem głównym Dworku.

Zakończyliśmy zbiórkę swetrów, bluz, szalików i innych ciepłych ubrań. Z góry przyniesionych tkanin uszyliśmy zimowe, kolorowe szaty dla drzew rosnących na terenie Dworku Białoprądnickiego. Podczas sąsiedzkiego pikniku – 12 grudnia –  każdy będzie mógł pomóc w ubieraniu drzew. Od godz. 15.00 przydadzą się wszystkie ręce do pracy. 

Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. W programie m.in.  warsztaty tworzenia ozdób choinkowych dla dzieci (godz. 15.00) oraz pokaz ogni w wykonaniu Teatru Jednej Miny (godz. 17.00).

Na wszystkich czekać będzie rozgrzewający poczęstunek.

Imprezie towarzyszył będzie kiermasz ozdób choinkowych wykonanych przez Hospicjum dla dzieci „Alma Spei”, podczas którego – do puszki – będzie można składać datki na rzecz jego podopiecznych.

Zapraszają: Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz Rada i Zarząd Dzielnicy IV Prądnik Biały.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności