Odbiór tekstyliów po nowemu

Odbiór tekstyliów po nowemu

Rusza nowy program odbioru niepotrzebnych tekstyliów. Zasady są bardzo proste i można się z nimi zapoznać na stronie internetowej www.100procentkorzysci.pl.

reklama

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie i małopolski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża wspólnie opracowały nowy program odbioru i zagospodarowania tekstyliów. – Mieszkańcy Krakowa nie będą musieli już szukać pojemników, w których można zostawić niepotrzebną odzież, obuwie, pościel, zasłony, itp. Wystarczy, że skorzystają z programu – mówi Henryk Kultys, prezes MPO Kraków. Zasady są bardzo proste i można się z nimi zapoznać na stronie internetowej www.100procentkorzysci.pl.

reklama

Aby skorzystać z programu wystarczy zadzwonić pod numer 801 084 084 i umówić się na dogodny termin odbioru. Następnie wybrać niepotrzebne tekstylia i zapakować je do worka/worków. W umówionym czasie podjedzie ekipa programu 100% korzyści i odbierze worki. Udział w programie nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą.       

Oddając niepotrzebne tekstylia w ramach naszego programu można mieć pewność, że trafią one we właściwe ręce. Ubrania są selekcjonowane przez pracowników PCK i przekazywane potrzebującym z terenu Krakowa. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności