Zapraszamy do MULTIKINA

Zapraszamy do MULTIKINA

Na początku listopada na widzów odwiedzających kina sieci Multikino czeka wiele wydarzeń…

w najbliższy piątek 6 listopada premierę będą miały: „Spectre”, „Sufrażystka” oraz „Rabusie fistaszków”. Dodatkowo już 5 listopada w Multikinie „Spectre” będzie można zobaczyć przedpremierowo!

Zbliżające się wydarzenia:

 –  12.11.2015 r. – Multikino i British Council zapraszają na transmisję sezonu 2015/2016 Royal Opera House. Na widzów będzie czekał mieszany program baletowy oraz światowa premiera „Carmen” w adaptacji Carlosa Acosty

 – 12.11.2015 r. – „Listy do M. 2” przedpremierowo dla kobiet w ramach cyklu „Kino na obcasach”

GOŚĆ WIECZORU: Perfect Ladies zaprezentuje zmysłowy pokaz Pole Dance oraz ufunduje atrakcyjne nagrody. Oriflame umożliwi poznanie składu swojej wagi a także zasponsoruje kosmetyki ze swojego asortymentu. Pozostali fundatorzy nagród: Gellwe, Fitella, Kler, empik.com,” Kolorowy Zwierzyniec „Kasi”, Kinder Bueno, Kupiec oraz Pizza Hut.

– 13.11.2015 r. – ENEMEF: Noc z listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne – to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści. W repertuarze znalazły się:najpopularniejsza polska komedia ostatnich lat LISTY DO M.,wyczekiwana kontynuacja LISTY DO M. 2 (premierowo!),przezabawna historia SYPIAJĄC Z INNYMI,słodko-gorzka opowieść z humorem LOVE, ROSIE.

– 17.11.2015 r. – Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na dużym ekranie”, zapraszają ponownie 17 listopada na retransmisję sztuki „Koriolan” z National Theatre.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności