Warsztaty projektowe Parku Reduta są już na ostatniej prostej.

Warsztaty projektowe Parku Reduta są już na ostatniej prostej.

Warsztaty projektowe Parku Reduta są już na ostatniej prostej. Do końca pozostało już tylko jedno spotkanie, na którym mieszkańcy prezentować będą efekty swojej pracy.

reklama

Krakowianie w dalszym ciągu rozwijają swoje koncepcje i pomysły na zagospodarowanie prawie 8 hektarów terenu na Prądniku Czerwonym. Z racji tego, że na drugim spotkaniu dużo czasu upłynęło na dyskusje i prezentacje, na trzecich warsztatach organizatorzy zrezygnowali z wystąpień i w całości przeznaczyli czas na projektowanie. Zaplanowana prezentacja Anny Komorowskiej z Pracowni K., została przeniesiona na 11 grudnia od Multikina. Tam również zostaną ogłoszone wyniki głosowania internetowego.

reklama

Pomimo iż było to już trzecie spotkanie, do projektowania dołączyły nowe osoby, które chciały podzielić się swoimi pomysłami. Od samego początku grupy zabrały się pracy i w całości wykorzystały przeznaczony czas. Na następnych warsztatach zespoły będą miały chwilę na drobne szlify, a następnie każdy z nich zaprezentuje swoje pomysły na Park Reduta. Wszystkie projekty w formie opisu i zdjęć trafią do internetu, gdzie każdy będzie mógł zagłosować na koncepcję odpowiadającą mu najbardziej.

Natomiast najmłodsi uczestnicy, z pomocą Magdaleny Cudziło z Warsztatu Kreatywnego ATOTO, pracowali nad swoją koncepcją wymarzonego parku. Wspólnie stworzyli makietę zawierającą wszystkie funkcje, które chcieliby tam zobaczyć. Dzieci również zaprezentują swoje dzieło podczas ostatniego spotkania.

Czwarte warsztaty projektowe odbędą się 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 130 na os. Oświecenia 30 w godzinach 10:00 – 13:00.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności