W nocy zniszczyli prawie 40 samochodów

W nocy zniszczyli prawie 40 samochodów

Policjanci z III komisariatu policji zatrzymali trzech wandali, którzy w nocy zniszczyli prawie 40 samochodów. Straty zniszczeń to ponad kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyźni usłyszą zarzut zniszczenia mienia

Kilka minut po północy krakowscy policjanci otrzymali informacje, że na jednym z osiedli na terenie III Komisariatu Policji w Krakowie  trzech mężczyzn niszczy zaparkowane wzdłuż ulicy pojazdy.

Policjanci lustrując wskazany rejon  i zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok interweniujących mundurowych zaczęli uciekać. Wandale wbiegli w zarośla, co miało utrudnić ich zauważenie i zatrzymanie. Jednakże po kilkuminutowym pościgu wszyscy zostali zatrzymani.

Sprawcami okazali się trzej mężczyźni w wieku 19,21 i 22 lata – mieszkańcy Krakowa. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi.

Po przeprowadzonych oględzinach, które trwały kilka godzin aż do rana – policjanci ustalili, że zniszczonych zostało, aż 39 pojazdów. Samochody mają m. in. powyrywane lusterka. Wszystko wskazuje na to, że sprawcy idąc ulicą niszczyli wszystko, co stanęło na ich drodze kopiąc i uderzając głównie samochody. Wartość zniszczeń to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty zniszczenia mienia. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności