PARK ŚW. MIKOŁAJA W ZATORZE

PARK ŚW. MIKOŁAJA W ZATORZE

Pewnego razu Św. Mikołaj, odbywając kolejną podróż po świecie, zawitał do Zatora – niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz, już z daleka wyczuł, iż to magiczne miejsce posiada moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek. Dostrzegł również, że w błękitnej toni rozległych stawów znajdzie mnóstwo pysznych karpi – przysmaku niezbędnego na świątecznym stole.

W ten sposób Św. Mikołaj znalazł się w Zatorze, w którym upatrzył sobie na założenie głównej bazy piękny park ze wspaniałymi okazami wiekowych drzew.

Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami nieźle się tutaj urządził i przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. Przygodę można rozpocząć od wędrówki wzdłuż bajkowej ścieżki, oświetlonej 3 milionami światełek, gdzie można odwiedzić bohaterów z kilkunastu bajek. Na koniec wszystkich czeka spotkanie ze Świętym Mikołajem W centralnej części Parku Bajek powstał pierwszy w południowej Polsce park, tematycznie poświęcony faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich.

Atrakcja stanowi nie lada gratkę dla pasjonatów tego tematu, gdyż niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów. A skoro to zima, następnym punktem może być lodowisko, gdzie bezpłatnie udostępnimy Wam łyżwy.

Przejdźmy do NOWOŚCI! Ten kto nie boi się wyzwań będzie miał okazję skorzystać z najnowszej atrakcji Parku Mikołaja jaką jest Diabelski Młyn.

Co więcej, tego roku ZATORLAND zadbał o to, aby każdy z Was miał szansę, pod okiem profesjonalisty, przenieść się do świata iluzji. Magic Show to pokaz magika na żywo! Nie zabraknie także Kina efektów 360 3D, gdzie z pewnością czeka Was dobra zabawa!

Więcej szczegółów nie zdradzimy – przekonajcie się sami przybywając do Parku Św. Mikołaja w Krainie Bajek!

Uwaga! Już niedługo startujemy z konkursem!

Do wygrania będą zaproszenia do Parku św. Mikołaja w Zatorze 🙂

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności