Park Reduta – zaproszenie na trzecie spotkanie warsztatowe

Park Reduta – zaproszenie na trzecie spotkanie warsztatowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w otwartych warsztatach, w ramach społecznego projektu Park Reduta – Park Kultur Regionu. Trzecie spotkanie warsztatowe odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 130 na Osiedlu Oświecenia, o godzinie 10.00.

reklama

Tym razem  gościem specjalnym bedzie Anna Komorowska – architekt krajobrazu, pedagożka, z zamiłowania publicystka. Wspólnie z Michałem Rokitą prowadzi pracownię k., która specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni dla dzieci (place zabaw, ogrody szkolne i przedszkolne, wnętrza, wystawy) oraz w edukacji architektonicznej dzieci, młodzieży i dorosłych.

reklama

Zachęcamy do rodzinnego udziału w warsztatach. Każdy będzie miał możliwość zaprojektowania nowej, zielonej przestrzeni w północnej części Krakowa, z pomocą i wsparciem ekspertów w dziedzinie architektury i architektury krajobrazu. Natomiast dzieci w czasie zabaw i animacji, pod opieką animatorów z Atoto Warsztat Kreatywny będą mogły przedstawić swoją wizję parku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności