Szukasz pracy? Przyjdź na targi

Szukasz pracy? Przyjdź na targi

Szukasz pracy, szkoleń, stażu? Chcesz poznać swoje kompetencje zawodowe i odpowiadające im aktualne oferty pracy? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś tak – nie może Cię zabraknąć na Targach Pracy organizowanych przez Grodzki Urząd Pracy i Centrum Aktywizacji Zawodowej. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertami pracy, planami rekrutacyjnymi firm, a także szansa spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Targi Pracy odbędą się 14 października w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Adresatami wydarzenia są osoby bezrobotne, zastanawiające się nad zmianą dotychczasowej pracy,  a także młodzież stojąca przed wyborem swojej drogi zawodowej. To doskonała okazja do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Zainteresowani będą mieli także szansę skorzystać z pomocy doradcy zawodowego Grodzkiego Urzędu Pracy, który pomoże w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, a także udzieli informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności