Warsztaty integracyjne Fly High

Chcesz spędzić swój wolny czas na budowaniu, składaniu, sklejaniu różnych typów statków powietrznych? Teraz będzie miał możliwość. Serdecznie zapraszamy na nieodpłatne warsztaty interkulturalne FLY HIGH. Pierwsze 5 spotkań to zajęcia teoretyczne w czasie których będzie można poznać zasady budowy różnych statków powietrznych. Pozostałe 10 zajęcia to zajęcia warsztatowe. W trakcie tych cyklicznych spotkań uczestnicy warsztatów wykonają samodzielnie latające modele statków powietrznych (z materiałów dostarczonych przez organizatorów), wezmą udział w spotkaniach z pilotami, modelarzami oraz w zawodach modelarskich organizowanych przez Aeroklub Krakowski w sezonie 2015. Terminy spotkań będą ogłaszane na stronie internetowej Muzeum.

            Warsztaty te to modelarskie zajęcia integracyjne, stanowiące interdyscyplinarne połączenie zajęć manualnych i plastycznych z dziedzinami nauki związanymi z lotnictwem – jego historią, fizyką i techniką.

            Oferta warsztatów skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej (w tym do osób z

niepełnosprawnością) oraz do osób dorosłych z niepełnosprawnością, przebywających w ośrodkach i domach pomocy z terenu miasta Krakowa i całego województwa małopolskiego.

            Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w zajęciach. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stornie internetowej Muzeum w zakładce warsztatów FLY HIGH. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 12-642-87-00 wew. 120 lub mailowo: katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności