Warsztaty integracyjne Fly High

Warsztaty integracyjne Fly High

Chcesz spędzić swój wolny czas na budowaniu, składaniu, sklejaniu różnych typów statków powietrznych? Teraz będzie miał możliwość. Serdecznie zapraszamy na nieodpłatne warsztaty interkulturalne FLY HIGH. Pierwsze 5 spotkań to zajęcia teoretyczne w czasie których będzie można poznać zasady budowy różnych statków powietrznych. Pozostałe 10 zajęcia to zajęcia warsztatowe. W trakcie tych cyklicznych spotkań uczestnicy warsztatów wykonają samodzielnie latające modele statków powietrznych (z materiałów dostarczonych przez organizatorów), wezmą udział w spotkaniach z pilotami, modelarzami oraz w zawodach modelarskich organizowanych przez Aeroklub Krakowski w sezonie 2015. Terminy spotkań będą ogłaszane na stronie internetowej Muzeum.

            Warsztaty te to modelarskie zajęcia integracyjne, stanowiące interdyscyplinarne połączenie zajęć manualnych i plastycznych z dziedzinami nauki związanymi z lotnictwem – jego historią, fizyką i techniką.

            Oferta warsztatów skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej (w tym do osób z

niepełnosprawnością) oraz do osób dorosłych z niepełnosprawnością, przebywających w ośrodkach i domach pomocy z terenu miasta Krakowa i całego województwa małopolskiego.

            Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w zajęciach. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stornie internetowej Muzeum w zakładce warsztatów FLY HIGH. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 12-642-87-00 wew. 120 lub mailowo: katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności