Wymień się kulturą!

Masz ochotę na nową książkę, płytę lub film? Chcesz poszerzyć swoje kulturalne zbiory niskim kosztem lub całkowicie za darmo? Okazja do tego już w sobotę, 11 lipca, podczas wymianki kulturalnej, organizowanej po raz pierwszy w Dworku Białoprądnickim.

Inicjatywa jest fantastyczną okazją, by odświeżyć swoje domowe kolekcje. Zabierzcie winyle, płyty, kasety i książki, które chcielibyście wymienić na „nowe”. Po porostu złapcie swap! Między godz. 16 a 19 w dworkowej Strefie Relaksu będzie można wymieniać, pożyczać, negocjować ceny, kupować i sprzedawać. Wszystko to w relaksującej, wakacyjnej atmosferze przy dobrej muzyce.

Wizyta w Dworku to również okazja, odwiedzić multimedialne regały Kultury Na Widoku, na których znajdziemy filmy, książki, muzykę, gry oraz archiwalia. Łącznie to ponad 900 utworów w wersji cyfrowej, dostępnych w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej fundacji Legalna Kultura. Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby wyrobić w sobie nawyk sięgania po kulturę z legalnych źródeł.

Strefa Relaksu w Dworku Białoprądnickim działa w każdą letnią sobotę od godz. 16.00. Odpoczynek, ruch, spotkania z interesującymi ludźmi – plener Dworku jest do tego idealny! Na wszystkich, którzy postanowią skorzystać ze Strefy Relaksu, będą czekały leżaki, koce, książki i gry planszowe. Odbywać się również będą otwarte warsztaty z instruktorami. Zaplanowano pogaduchy o zdrowym żywieniu i sekretach urody, zajęcia florystyczne i taneczne, a także zumbę. Pojawi się również okazja nie tylko do odświeżenia swoich szaf podczas wielkiego plenerowego ciuchowiska, ale i pierwszy raz w Dworku odbędzie się wymianka kulturalna.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności