Akcja „Bezpieczny Kraków” w Parku Wodnym

Jak co roku w ramach Programu Poprawy Bezpieczeństwa dla miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków” Gmina Miejska Kraków zapewnia dzieciom i młodzieży z terenu Krakowa w okresie wakacyjnym codzienny ulgowy wstęp do Parku Wodnego. 

Kupony będą rozdawane od 1. lipca do 31. sierpnia w dni powszednie (od poniedziałku do piątku).Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą symboliczną opłatę 5,50 zł.

Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku (w okresie trwania akcji) w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126). 

Codziennie zabezpiecza się również pulę 50 sztuk kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony te będą do odbioru w Informacji Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 3+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.- Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany.- Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej i podpisanej legitymacji szkolnej!!!- Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej rodzica lub innego dokumentu potwierdzającego zamieszkanie w Krakowie.

UWAGA! Dzieci do 10. roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 13,00 zł.Zapraszamy!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności